Battlefield 1 Videolarım

Merhaba sosyal.

Oyunu geçen Cumartesi aldım.. CS:GO'dan sonra ilaç gibi geldi...

Buyurun videolarım, görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(GTX 970 ve 6700K ile, Full HD High ayarlardadır.)

O öldürdüklerin arasında biri de ben olabilirim acımasız zalim :D
Modern silahlardan sonra hayli zor ama çok beğendiğim bir oyundur kendileri (y)

O öldürdüklerin arasında biri de ben olabilirim acımasız zalim :D
Modern silahlardan sonra hayli zor ama çok beğendiğim bir oyundur kendileri (y)
Oynuyorsanız beraber girebiliriz hocam. @Silinen üye hocam ile giriyoruz bazen. :)

Bir de ben nedense daha çok seviyorum eski silahları, piyade tüfeklerini.

30 mermiyi bir kişinin üzerine boşaltmak savaş değil bence...

Beraber oynayalım oynayalım da, bak, sonra pişman olmayasınız? :D
Ben biraz kötü oynuyorum da, hani, yanlışlıkla sizi vurabilirim diye söylediydim :D
Şaka bi yana, evet, beraber oynayabiliriz ama ben sizin gibi oynamayabilirim. Sonuçta gemçlik bi başka oluyor... Bazen bu işlerin artık benden geçtiğini bu bağlamda hepten bırakmayı düşünüyorum ama kopamıyorum da bir türlü.
Neyse, bu akşam bi beraber oynamaya çalışalım bakalım. Tabi bir aksilik (misafir veya bi başka engel) olmazsa.
ID: er36po'dur :)

Beraber oynayalım oynayalım da, bak, sonra pişman olmayasınız? :D
Ben biraz kötü oynuyorum da, hani, yanlışlıkla sizi vurabilirim diye söylediydim :D
Şaka bi yana, evet, beraber oynayabiliriz ama ben sizin gibi oynamayabilirim. Sonuçta gemçlik bi başka oluyor... Bazen bu işlerin artık benden geçtiğini bu bağlamda hepten bırakmayı düşünüyorum ama kopamıyorum da bir türlü.
Neyse, bu akşam bi beraber oynamaya çalışalım bakalım. Tabi bir aksilik (misafir veya bi başka engel) olmazsa.
ID: er36po'dur :)
Ekledim hocam. Yalnız şuan BF 1 e giremiyorum. Zira bu illet ile uğraşıyorum;

DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED Hatası

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı