Battlefield 1 VPN ile ucuza almak

Newyr

Hectopat
Daha fazla  
Daha önceden battle.net ve steam'de bir sürü kez oyun almak için VPN kullandım ve hiç sıkıntı çıkmadı. Aynı şekilde Battlefield 1 almak istiyorum Rusya üzerinden, malum bizde 200TL'ye satılırken Rusya'da 32 dolar oyun. Daha önce Origin'den bu şekilde herhangi bir oyun alan var mı ya da Rus key'i etkinleştiren? Rusya'dan alırsam dil de sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende merak ettim takipteyim.
Şimdi araştırdım da satın alan çok var ama vpn değil de proxy kullanıyorlar, proxy kullanıp alınca da bir sıkıntı çıkmıyor gibi gözüküyor. Şimdi merak ettiğim rusyadan alırsam dil seçeneği sadece rusça mı olucak onu merak ediyorum.

Şimdi araştırdım da satın alan çok var ama vpn değil de proxy kullanıyorlar, proxy kullanıp alınca da bir sıkıntı çıkmıyor gibi gözüküyor. Şimdi merak ettiğim rusyadan alırsam dil seçeneği sadece rusça mı olucak onu merak ediyorum.
Ucuz bir oyun alınıp denenebilir aslında.

Proxy olarak hangi programı kullanmak lazım yardımcı olurmusun.

Ucuz bir oyun alınıp denenebilir aslında.

Proxy olarak hangi programı kullanmak lazım yardımcı olurmusun.

Eğer rusyadan alırsak sadece rusça dili varmış. Düzeltmek için de her güncelleme de language pack bulup indirme derdi var. Meksikadan almak daha mantıklı ama fiyatı ne kadar bilmiyorum, rusyada 32 dolar çok fark yoksa meksika almak için en iyisi.
Program için de şöyle bir rehber vardı Origin'de Çok Daha Ucuz Fiyatlara Oyun Alma (Resimli)

Benim tavsiyem Durmaplay'den alman olacak. 130TL. 5 gün önce ön sipariş verdim 2 adet. Bu sabah keyler mailime geldi. Ön yüklemesini yapıyorum şuan. Canlı destek hizmetleri çok iyi. Fiyatta uygun.

Benim tavsiyem Durmaplay'den alman olacak. 130TL. 5 gün önce ön sipariş verdim 2 adet. Bu sabah keyler mailime geldi. Ön yüklemesini yapıyorum şuan. Canlı destek hizmetleri çok iyi. Fiyatta uygun.
1-2 hafta beklemekten yanayım bakalım bi ortalık sakinleşsin ondan sonra çıkar zaten olur mu olmaz mı illa birileri dener

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı