Battlefield 1 vs Battlefield 5

Online için hangisi tercih edersiniz?

• Battlefield 1

• Battlefield 5

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
BF1 çok daha iyi. BF1'de server arama filtrelerini düzgün ayarlarsanız 20 tane full dolu server görürsünüz. BF5'te daha takımları eşitleme özelliği bile yoktu. Karşı takım 20 kişiyken siz 10 kişi olsanız da oyun bir şey yapmıyordu. Grafikleri dışında BF5 güzel bir oyun değil.

Şöyle söyleyeyim eğer BF serisine yeni adım atıyorsanız BF5. Eğer uzun zamandır BF oyunlarını oynadıysanız BF1. Ben çok uzun zamandır Battlefield oynuyorum benim gözümde BF5=Call Of Duty'dir. BF5 serinin ruhuna aykırdır :D ama yeni bir oyuncu için güzel olabilir sonuçta mekanikleri, grafikleri taş gibi oyun.

Sanırım dediklerinize göre Battlefield 1 offline için, Battlefield 5 online için daha iyi. Offline oynayacak olsam düşünmeden Battlefield 5 indirirdim fakat işin içine online kısmı girince işler değişiyor. Sanırım Battlefield 1 indireceğim. Fakat hâlâ kararsızım.
Yeni olan için Online her zaman sunucuları daha iyidir. Bende de var isterseniz Battlefield 5 oynayabiliriz.
Eğer Battlefield 5 indirirsem ve oyun sararsa gireriz hocam. Şu anlık Battlefield 1 bana daha yakın geliyor.

Battlefield 5'in betasına hem PS4 hem de PC'den katılmıştım ve Battlefield 1 kadar güzel gelmemişti. Battlefield 1'in atmosferini daha çok seviyorum. Battlefield 5'in iyi yanı daha güncel olduğu için oyuncu sayısı daha fazladır.

Geri
Yukarı