Battlefield 1 vs Battlefield 5

Her iki oyunu da oynadım BF 1 çok daha iyi her bakımdan. Sadece oyuncu sayısı 5'e göre daha az ama hiç yok değil. Kolayca server bulabilirsiniz.

İyi geceler herkese. Arkadaşımla beraber oynayacağımız bir oyun aramaktaydık. Battlefield'de karar kıldık lakin 1 mi 5 mi karar veremedik. Sizce hangisinin oynanılabilirliği daha fazladır. Almışken en az 1-2 yıl Online oynayabilelim.

Battlefield 1 gerçekten sana 1. Dünya Savaşı'nda olduğunu hissettiriyor. Gerek atmosfer, gerek harita tasarımları, gerek seslendirmeleri ama hem oyuncu sayısının gün geçtikçe azalması, hem de Battlefield 2042 çıktığında neredeyse tamamını kaybedebilecek olması gibi bir sürü nedenden dolayı ve sadece benim için mi bilmiyorum ama Battlefield 5'in efektleri şahane, daha yeni olduğundan Battlefield 1'e nazaran tabii ki daha iyi olacak ama onunla kıyaslamadan söylüyorum bunu. Patlama efektleri ki ses efektleri de gayet iyi, aşırı tatmin edici. Oynayış olarak ufak farkları var ama benim oyum Battlefield 5'den yana. Bu iki seçenek dışına çıkabiliyorsanız eğer veya çıkmak isterseniz. Hem oyuncu sayısı gayet yeterli, hem de benim tercihim modern çağ olduğu için, Battlefield 4 öneririm ama tabii 2042'nin çıkışıyla o da oyuncu kaybeder çok daha fazla. İyi forumlar diliyorum.

İyi geceler herkese. Arkadaşımla beraber oynayacağımız bir oyun aramaktaydık. Battlefield'de karar kıldık lakin 1 mi 5 mi karar veremedik. Sizce hangisinin oynanılabilirliği daha fazladır. Almışken en az 1-2 yıl Online oynayabilelim.

BF4 ya da BF1 1.dünya savaşı Çanakkale Boğazı ve Vatan millet Sakarya deyip gaza geliceğiniz bir oyun BF4 ise modern havada bokbalar mermiler uçuşuyor planlar yapıp kendinizi atmosfere kaptırabilirsiniz BF1 de aynı ama eski BF4 modern BF5 2.dünya savaşı ama CoD gibi hikayesini oynarsın

Senin tercihin BF4 ya da BF1 2'si de inidirimde sistemim kaldırsaydı kesinlikle alırdım.
Battlefield 1 gerçekten sana 1. dünya savaşı'nda olduğunu hissettiriyor. Gerek atmosfer, gerek harita tasarımları, gerek seslendirmeleri ama hem oyuncu sayısının gün geçtikçe azalması, hem de Battlefield 2042 çıktığında neredeyse tamamını kaybedebilecek olması gibi bir sürü nedenden dolayı ve sadece benim için mi bilmiyorum ama Battlefield 5'in efektleri şahane, daha yeni olduğundan Battlefield 1'e nazaran tabii ki daha iyi olacak ama onunla kıyaslamadan söylüyorum bunu. Patlama efektleri ki ses efektleri de gayet iyi, aşırı tatmin edici. Oynayış olarak ufak farkları var ama benim oyum Battlefield 5'den yana. Bu iki seçenek dışına çıkabiliyorsanız eğer veya çıkmak isterseniz. Hem oyuncu sayısı gayet yeterli, hem de benim tercihim modern çağ olduğu için, Battlefield 4 öneririm ama tabii 2042'nin çıkışıyla o da oyuncu kaybeder çok daha fazla. İyi forumlar diliyorum.

2042 ben pek sevmedim yeni nesil oyunlar çok zevk vermiyor eskisi gibi şimdi eski M5 E60 V10 mu yeni kasa M5 F10 V8 mi? Eskinin tadı farklıdır her konuda.

BF4'ya da BF1 1.dünya savaşı Çanakkale Boğazı ve Vatan millet Sakarya deyip gaza geliceğiniz bir oyun BF4 ise modern havada bokbalar mermiler uçuşuyor planlar yapıp kendinizi atmosfere kaptırabilirsiniz BF1 de aynı ama eski BF4 modern BF5 2.dünya savaşı ama CoD gibi hikayesini oynarsın

Senin tercihin BF4'ya da BF1 2'si de inidirimde sistemim kaldırsaydı kesinlikle alırdım.

2042 ben pek sevmedim yeni nesil oyunlar çok zevk vermiyor eskisi gibi şimdi eski M5 E60 V10 mu yeni kasa M5 F10 V8 mi? Eskinin tadı farklıdır her konuda.

Açıkçası Gameplay'lerden gördüğüm kadarıyla BF1 çok güzel görünüyor ama oyuncu sayısı beni tedirgin ediyor.

BF4 ya da BF1 1.dünya savaşı Çanakkale Boğazı ve Vatan millet Sakarya deyip gaza geliceğiniz bir oyun BF4 ise modern havada bokbalar mermiler uçuşuyor planlar yapıp kendinizi atmosfere kaptırabilirsiniz BF1 de aynı ama eski BF4 modern BF5 2.dünya savaşı ama CoD gibi hikayesini oynarsın

Senin tercihin BF4 ya da BF1 2'si de inidirimde sistemim kaldırsaydı kesinlikle alırdım.

Gelecek temasını bende pek sevemiyorum. Modern çağ dediğim şuanki teknoloji. Kendi görüşüm, Automatico M1918 kullanmak yerine, MP5 veya MP7 kullanmayı tercih ederim. Ama M3 E45'le hiç bir BMW'yi değişmem. Most Wanted'dan ve Carbon'dan bir hatırası var bende. Ayrıca zaten arka plan fotoğrafımda BF 1, Seddülbahir'deki Türk topu var.

Singleplayer oynamıştım ama Online oynamadım hiç. Oyuncu sayısı önemli benim için ya :(

Aktif olarak BF1-3-4 oynuyorum aralarında en çok sevdiğim BF3 sonra BF1 BF5'i oynamadım ama incelediğim kadarıyla sürekli takım oyunu gerektiriyor mermiler sınırlı mesela tankda mermin bitti mermi dolum noktasına gitmen gerekiyor grafik konusunda falan BF1'den 1 tık daha iyi gibi ama ben yine de BF1 tercih ederim bu arada BF1 sunucuları kalabalık hala.

1 4 5 , 81tl hepsini aldım , bu fiyata koleksiyonda dursa yeter

Yeni konular

Geri
Yukarı