Battlefield 1942 menüde siyah ekran

Comrade Cat

Decapat
Daha fazla  
Battlefield 1942 yükledim ama oyunu açtığımda ses var ve menüye girdiğimi anlıyorum ama tamamen siyah ekran. Menüde bir şeye tıkladığımda eğer bu bir map ise açılıyor ve oyunu oynayabiliyorum. Menüdeki siyah ekran sorununu nasıl çözebilirim?

Attlefield 1942 yükledim ama oyunu açtığımda ses var ve menüye girdiğimi anlıyorum ama tamamen siyah ekran. Menüde bir şeye tıkladığımda eğer bu bir map ise açılıyor ve oyunu oynayabiliyor.

Oyuna girerken tam ekransa birkaç dakika bekle daha sonra CTRL+alt+enter bas ekran gelirse bir daha bas.

Oyunun kurulduğu .EXE uzantısına sağ tıklayıp Özellikler sekmesine gelin. Tam ekran iyileştirmesini kapat sekmesini seçip oyuna tekrar girin.
Ekran Alıntısı.JPG

Battlefield 1942 yükledim ama oyunu açtığımda ses var ve menüye girdiğimi anlıyorum ama tamamen siyah ekran. Menüde bir şeye tıkladığımda eğer bu bir map ise açılıyor ve oyunu oynayabiliyorum. Menüdeki siyah ekran sorununu nasıl çözebilirim?

Eğer oyun orijinal ise silip tekrar yükle yüklerken bug olabilir.

Oyuna girerken tam ekransa birkaç dakika bekle daha sonra CTRL+alt+enter bas ekran gelirse bir daha bas.
Çalışmadı
Eğer oyun orijinal ise silip tekrar yükle yüklerken bug olabilir.
oyunun artık orjinali satılmadığı için orjinal değil
Oyunun kurulduğu .EXE uzantısına sağ tıklayıp Özellikler sekmesine gelin. Tam ekran iyileştirmesini kapat sekmesini seçip oyuna tekrar girin.Eki Görüntüle 1346385
önceden denedim

Yeni konular

Geri
Yukarı