Battlefield 1'den aldığım ekran görüntüsü

Şu oyunda ne güzel anlarım vardı. Wall hilesiyle. Shotgun alıp eğleniyordum. Sıktı oyun saldım. Boş oyun.
Hile açmışsın, av tüfeği ile herkesi vurup sıkılmışsın. Suçu da oyuna atıyorsun. Tavuklarla yarışabilecek zeka seviyenle ilgili yorum yapacaktım ama cezam daha yeni bitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online'da var mı hala oyuncu?
Var hocam hemde baya var çok rahat maç buluyorsunuz. Zamanında saatlerce oynadığım çok sevdiğim bu oyunu şuan oynayamıyorum, okadar çok hileci var ki pc de. Bu tür oyunları konsol üzerinden oynamak lazım.
Buradan da bu tavsiyeyi vermiş olayım. Arkadaşlar bu oyun ve bu oyunun serilerinin ve çıkacak olan oyunlarının bağımlısıysanız çok seviyorsunuz saatlerce uzun yıllar oynamayı düşünüyorsanız pc den oynama hayali sakın kurmayın, yapımcıları asla ilgilenmiyor herkes hileci, yani pc için satın almayın. Konsol bu ülke şartlarında çok zor biliyorum ama oyunu oynayamıyorsunuz.
Şu oyunda ne güzel anlarım vardı. Wall hilesiyle. Shotgun alıp eğleniyordum. Sıktı oyun saldım. Boş oyun.
Oyunu bırakman isabetli olmuş zira ev ahalisinin kulaklarındaki çınlamalar bir nebze azalmış olsa gerek.
Şu oyunu oynamak için ne kadar heveslenen, dürüstçe oynamak isteyen, videolardan izlemekle yetinen imkanı olmadığı için oynayamayan kardeşlerimi düşünüyorum da, keşke senin imkanın olmasaydı onların olsaydı da mertçe çarpışabilseydik onlarla Sina çöllerinde, Amiens sokaklarında...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı