Battlefield 1'i hileciler mahvetti

Battlefield 4'te de aynı durum vardı, Battlefield 1'de de bir kaç defa karşılaşmıştım, engellenemiyor sanırım.
Hocam BF4'de o kadar çok yok (Official sunucuları bilmiyorum) olsa da direkt ban yiyor. Nasıl oluyor bilmiyorum ama topluluk sunucularında ki oyuncuların %90'dan fazlası orada oynuyor, admin açık olsa da olmasa da cidden ban yiyor :D

EA'nin kendi sunucularında değil de başkalarının serverlerinde oynarsan hile gelmez.
Gelirse de adminler banlar. EA'nin sunucuları hile kaynıyor zaten, banlayan yok.

Bende Battlefield 5 için benzer şeyleri söyleyebilirim. Neredeyse her maçta DC'nin Flash karakteri gibi hızlı hareket eden mi dersiniz, aimlock kullanıp her attığı headshot vuran mı dersiniz bilemedim Origin'de oynama sürem Battlefield 5 için 1600 küsür saat fakat özellikle 1-2 gündür hilecilerin sayısında çok fazla artış var yani önceden de hile geliyordu ama bu kadar fazla geldiğini görmemiştim. Özellikle Lewis Gun kullanıyorlar Support sınıfından Battlefield 5'te yani belli etmemeye çalışsa yine neyse de adamlar artık biliyorlar kimsenin doğru, dürüst banlanmadığını istedikleri gibi at koşturuyorlar resmen sunucularda. Üzücü cidden Battlefield gibi bir markanın bu şekilde bir hiç edilmesine.

Tabii oyunları bedava verdiler. Adam dolu hesap almıştır onda banlansa diğerine geçiyordur Amazon bedava vermişti BF1 ve 5'i

Çok zevkli oyun ama her girdiğim oyun hileci var ve göz göre göre 250 kill'e kadar çıkıyor bakan da yok.
EA'nin resmi sunucularında oynamayın. Topluluk sunucularında oynayın. Ben POWER etiketli sunucularda oynuyorum. Şu ana kadar hiç hileye denk gelmedim. Ancak DICE etiketli sunucularda (EA'nin resmi sunucuları) dediğiniz gibi çok hile var.

EA'nin bu oyunu saldığını düşünüyorum. Şu anda Battlefield 2042'ye bakıyorlar. O yüzden böyle olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı