Oyun Battlefield 2042 179.99 TL

BF'yi 1942'den beri, COD'u ilk çıktığından beri oynarım. İkisinin kulvarı farklı olsa da COD'un devamlılığı daha fazla. BF 2042'yi COD MW2'yi alana kadar oynadım. COD MW2'den sonra BF2042'yi silmek zorunda kaldım. Tercih etmiyorsunuz. BF 2042, BF 5'in üzerine koyamadı malesef.

Alınır, CoD fanboylarına bakma sen.

Tüh. Activision bana para yolluyordu BF2042 ovmedigim için. Kendimi cok belli ettim paramı kesicekler simdi.
BF 1942'yi hunharca oynamış birisiyim Online olarak BF'yi daha önde görüyorum buna rağmen gene aynisini soyluyorum BF2042 gram o fiyatı hak etmiyor. Yeni oyunu ciksin ölecek bir oyun. BF 5ve1 gibi 10-20k arası oyuncuyu su zamanda goren bir oyun gibi olması imkansız.

Alinmaz diyenlerin cogu oyun ilk ciktigi donem sagdan soldan sevdigi yayincilar ve youtuberlarin dediklerinde takili kaldigi icin yorum yaptigini sanan kisiler. BF2042 su an yag gibi akiyor. Optimizasyon duzgun, butun mapler neredeyse rework yedi bu sayede catismalar daha zevkli ve mapler kuculdu. Silah yelpazesi genisledi. Eski BF oyunlarindan silahlar da ekleniyor ana oyuna. Vurus hissiyati olarak zaten hala en iyileri.

Alacaksanız önce Game Pass üzerinde deneyimlemekte fayda var. Ya da direkt Game Pass'te oynayıp hevesi alın.

Alinmaz diyenlerin cogu oyun ilk ciktigi donem sagdan soldan sevdigi yayincilar ve youtuberlarin dediklerinde takili kaldigi icin yorum yaptigini sanan kisiler. BF2042 su an yag gibi akiyor. Optimizasyon duzgun, butun mapler neredeyse rework yedi bu sayede catismalar daha zevkli ve mapler kuculdu. Silah yelpazesi genisledi. Eski BF oyunlarindan silahlar da ekleniyor ana oyuna. Vurus hissiyati olarak zaten hala en iyileri.
Grafik ayarlarını vs. paylaşabilir misin? RTX 2070 kullanıyorum yağ gibi akmıyor ne yazık ki. Kendime uygun ayar bulamadım bir türlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı