Oyun Battlefield 2042 197.99 TL

Hocam eski ama taş gibiler. Battlefield 2 çıkalı 18 sene olmuş. Hâlâ BF2hub ile online oynayanlar var. Mod desteği hâlâ devam ediyor. Tabiki kişisel zevkler.
Zamanlarına göre güzeldiler ama şu an mekanikleri çok ilkel gibi geliyor bana. Yani Call of Duty'e 1000 lira vereceğime gider bunu alırım sonuçta Battlefield, boru değil.

Optimizasyonda sorun yok bence, oyun çok iyi işlemci istiyor bir kere aklınızda bulunsun. 4 çekirdekli işlemciniz varsa bulaşmayın. Onun dışında 1 haftadır oynuyorum ve bence alınabilir bir oyun ben bütün BF serisini oynamış birisi olarak oyundan zevk aldım.

Arkadaşlar oyunu 2 aydır oynuyorum.o eski optimizasyon sorunu falan kalmamış.bende oluşan tek sıkıntıyı söylüyorum: artık oyundamı yada benim netteni bilmiyorum,bazen ping sıkıntısı oluyor.birde arada benim şarjörüm bittiği halde son birkaç mermi hedefe gitmediği halde rakip ölüyor ve ben duvarın arkasına geçtiğim halde bana isabet ediyor.
Onun haricinde atmosferi gerçekten mükemmel.kendinizi direk savaşın içinde sanıyorsunuz.silah sesleri,efektler fakan çok hoşuma gitti.
Ben yılbaşı etkinliklerinde 177 e aldım.
Pubg mobilin hilelerinden ve grafiklerinden sinir krizi geçirecektim.
Bu fiyata alınırmı bence alınır.tereddütünüz hiç olmasın.pişman olmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı