Battlefield 2042 90 TL'ye alınır mı?

Battlefield 2042 alınır mı?

• Bu fiyata kaçmaz

Oy: 9 81,8%
  • 1 saat oynadım sildim

Oy: 2 18,2%

• Oy verenlerin toplamı
    11

Deniz Altun

Hectopat
Hem Battlefield 1 hem de Battlefield 2042 oynamış arkadaşlar fikirleriniz nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-27-21-45-30-698-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-27-21-45-30-698-edit_com.android.chrome.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 48
Önceden satın aldıgım oyunlardan ödül parası kalmıştı Battlefield 2040 57 liraya geldi vallahi atmosferi güzel bence bu paraya bu düzeyde oyun yoktur.

Önceden satın aldıgım oyunlardan ödül parası kalmıştı Battlefield 2040 57 liraya geldi vallahi atmosferi güzel bence bu paraya bu düzeyde oyun yoktur.

Bende Battlefield fanıyım 1 ve 4 de epey saatim var ama nedense izlediğim videolarda silah sekmesi çok mobil oyun fiziği gibi duruyor o yüzden çok kafam karıştı.

Alınır. Benim BF4'ten sonra en çok zevk aldığım BF oyunu oldu, olumsuz yorumların aksine oyun şu anda bayağı iyi bence.

%100 CPU kullanım hatasını yaşadın mı ya da duydunmu ben yaşıyorum hala çözemedim. Sürekli 100 kullanıyor.

Alınır. Benim BF4'ten sonra en çok zevk aldığım BF oyunu oldu, olumsuz yorumların aksine oyun şu anda bayağı iyi bence.
En başta durumu vahimdi, aldığı kötü yorumların çoğu ondan ayrıca campaign de yok.

Fakat online için alınabilir, DICE güzel yapıyor onlineyi.

%100 CPU kullanım hatasını yaşadın mı ya da duydun mu? Ben yaşıyorum hala çözemedim. Sürekli 100 kullanıyor.

Hiç yaşamadım.

En başta durumu vahimdi, aldığı kötü yorumların çoğu ondan ayrıca campaign de yok.

Fakat online için alınabilir, DICE güzel yapıyor onlineyi.
Campaign için zaten çok bir beklentim yoktu, alanın da bunu bilerek alması lazım Campaing yok diye kötü yorum yapmak mantıksız. CoD MW3'teki gibi olacağına hiç yapmamaları daha iyi.

Geri
Yukarı