Battlefield 2042 alınacak durumda mı?

Yüksek ayarlarda oynamıyordunuz büyük ihtimal yoksa ekran kartını tamamen kullanır diye biliyorum.
En düşük ayarlarda oynuyordum. Hatta daha da düşürmek için oyunun config dosyalarından bile gölgeleri kapatmıştım. İşlemci tam yükte olunca sürekli takılmalar ve kaplamaların yüklenmemesi gibi bir sorun ortaya çıkıyor.

Son düzenleme:
En düşük ayarlarda oynuyordum. Hatta daha da düşürmek için oyunun config dosyalarından bile gölgeleri kapatmıştım. İşlemci tam yükte olunca sürekli takılmalar ve kaplamaların yüklenmemesi gibi bir sorun ortaya çıkıyor.
Düşük ayarlarda oynarsanız tabiki ekran kartını kullanmaz. Kartın tüm potansiyelini çıkarmak için birde işlemciden yük kaldırmak için yüksek ayarlarda oynayın.

Bence alınacak durumda, oyunun şimdiki halini fena bulmadım.

Düşük ayarlarda oynarsanız tabiki ekran kartını kullanmaz. Kartın tüm potansiyelini çıkarmak için birde işlemciden yük kaldırmak için yüksek ayarlarda oynayın.
Yazmayı unutmuşum üzgünüm. Ekran kartına yük bindirmek için yüksek ayarlarda da test etmiştim umduğum gibi gitmemişti Fps 30-40 ekran kartı kullanımı %75 olmuştu.İşlemcinin üstünden yükü almak için 64 kişilik modları oynuyordum, 128 kişilik moda göre arada işlemci kullanım farkı oluyordu.

Alıp deneyebilirsiniz. EA'de de iade edebiliyorsun. Gayet alınabilir durumda şu an. Oyun kötü çıktı, sonradan yavaş yavaş düzelttiler. Geriye kalanda düzeltilir elbet.
Oynanışı, 64vs64 savaş, kaos ortamı baya eğlenceli oyun.

Geri
Yukarı