Battlefield 2042 alınır mı?

Pushlt

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar AC valhala satın aldım az biraz oynadim sarmadı anladım ki ben FPS'den zevk alıyorum iade ettim. Şimdi FPS olarak BF2042 indirimdeyken alayım diyorum sizce alınır mı?

Bütün bfleri oynayan biri olarak söylüyorum 2042 gerçekten çok kötü bir çıkış yaptı fakat güncellemelerle oyunu iyi yere taşımaya çalışıyor yapımcılar. Şuan bayağı eğlenerek oynuyorum 2042'yi öneririm.

Hangi güncelleme ile oyunu iyi yapmaya çalışıyorlar tam olarak? Bedava bile oynanmaz, sakın.

Hocam oyunun ilk sezonu çıktı ve Battlefield'e yakışır bir map ve içerik getirdiler benim şahsi fikrim iyi bir Battlefield oyunu olma yolunda ilerlediği. Bunu 1000 saatten fazla BF deneyimim ile söylüyorum. Ama oyun bedava bile oynanmaz kadar da kötü olduğunu hiç düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyunun ilk sezonu çıktı ve Battlefield'e yakışır bir map ve içerik getirdiler benim şahsi fikrim iyi bir Battlefield oyunu olma yolunda ilerlediği. Bunu 1000 saatten fazla BF deneyimim ile söylüyorum. Ama oyun bedava bile oynanmaz kadar da kötü olduğunu hiç düşünmüyorum.
bende bf1 ve bf5 oynadim bf1 online baya oynadım şimdi xbox aldım bir oyuna başlamk istiyorum bf 2042 bana mantıklı geldi birde indirimde dedigin gibi youtubeden baktim sezon 1 güncellemesi baya düzeltmeler yapmış alacam gibi İnş pişman etmez

Geri
Yukarı