Oyun Battlefield 2042 alınır mı?

Oyunun ilk haline kıyasla düzeldiğine dair yorumlar var ve 150TL'ye düşmüş. Alınır mı? Yoksa hala vasat mı?

Hocam yanlış hatırlamıyorsam Game Pass de vardı 30 TL verip oradan 1 ay boyunca oynamanız daha mantıklı değil mi?

Hocam yanlış hatırlamıyorsam Game Pass de vardı 30 TL verip oradan 1 ay boyunca oynamanız daha mantıklı değil mi?
Doğru diyorsun ordan denemem daha sağlıklı olur.

Düzeltmeler oldu, ilk haline göre iyi düşününce indirim ile fiyatta iyi ama amacınız gerçek battlefield ise 1 veya 5 daha iyi olabilir. (indirim var mı veya fiyat ne bilmiyorum) Size kalmış
2042 hariç tüm seriye sahibim zaten hocam. Ama BF2042'nin konsepti daha çok hoşuma gitti eğer oyun sıkıntısızsa onu da deneyimlemek istiyorum.

Doğru diyorsun ordan denemem daha sağlıklı olur.

2042 hariç tüm seriye sahibim zaten hocam. Ama BF2042'nin konsepti daha çok hoşuma gitti eğer oyun sıkıntısızsa onu da deneyimlemek istiyorum.
Almadım ben oyunu ,baştan beri de olan düzeltmelere rağmen iyi bir battlefield yok zaten xbox ım var gamepass ile oynuyorum ama bana soracak olursanız grafik , animasyon gibi yeni oyundan beklediğimiz şeyler dışında battlefield kötüleşti call of duty olmaya çalıştı maç içinde dürbün susturucu falan değiştirme gibi o boyuttaki yenilikler dışı battlefield sadece 1-2. Dünya savaşından sonra modern zamana dönmüş oldu sadece.

Geri
Yukarı