Battlefield 2042 alınır mı?

Oyunu oynamayıp çıktığındaki videoları izleyenler yorum yapmış.
Oyunu oynayak biri olarak oyun şu an gayet iyi.
BF geleneği zaten her zaman oyun kötü çıkar zamanla düzelir.
Son gelen güncelleme ile bayağı toparladılar optimizasyonu BF severler için çok güzel.

Oyunu oynamayıp çıktığındaki videoları izleyenler yorum yapmış.
Oyunu oynayak biri olarak oyun şu an gayet iyi.
BF geleneği zaten her zaman oyun kötü çıkar zamanla düzelir.
Son gelen güncelleme ile bayağı toparladılar optimizasyonu BF severler için çok güzel.
Haklısınız bende bfin tüm serisi oynamiş biri adına söylüyorum bence oyun çok güzel.

Aynen sadece video izledim. Hadi ben kendimi kanıtlamıyorum oynadım diye ama gidin bir Mirliva'ya sorun bakalım oyun nasılmış. Eskiden gece gündüz BF oynardık, şimdi yüzüne bakmıyor. Oyun düzelir mentalitesinden de çıkmazsanız EA size yakında çöp çıkartır benden söylemesi. Özetle almak isteyen alsın kendi parası, ben sadece uyarıyorum. Çok istiyorsanız görmek isteyen de gelip kütüphaneme bakabilir.

Aynen sadece video izledim. Hadi ben kendimi kanıtlamıyorum oynadım diye ama gidin bir Mirliva'ya sorun bakalım oyun nasılmış. Eskiden gece gündüz BF oynardık, şimdi yüzüne bakmıyor. Oyun düzelir mentalitesinden de çıkmazsanız EA size yakında çöp çıkartır benden söylemesi. Özetle almak isteyen alsın kendi parası, ben sadece uyarıyorum. Çok istiyorsanız görmek isteyen de gelip kütüphaneme bakabilir.
Dediğim gibi "sürü psikolojisi" almak isteyen önceden EA play ile deneyebilir. Daha uzatılacak bir mesele yok gelip gelip aynı şeyi yazıyorsunuz.

Diğer BF oyunlarından kalitesiz olduğu kesin. Ama yine de BF olduğunu hatırlatan anları var. Oyuncuları gayette var. Oyun bulma sıkıntısı yaşanmıyor. Yeni gelen Exposure haritası ile oyunu biraz toparladılar. İlk çıktığı halinden daha iyi vaziyette (optimizasyon, buglar vs.). Fakat 300TL eder mi, etmez. 150TL civarı olsa edebilirdi. Parasını hak eden bir oyun ortaya koyamadılar. Ama yine de bütün olumsuzluklarına rağmen eğlendiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı