Battlefield 2042 alınır mı?

Lkzeak

Hectopat
Kış indiriminde ciddi bir indirime girmiş ama baktım yorumlarda herkes kötülemiş oyunu ondan dolayı kararsız kaldım. Hâlâ kötü durumda mı veya oynanmayacak derecede kötü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkı bir Battlefield hayranı değilseniz 200 lira fazla, diğer durumda 200 lira ucuz. EA Play'de vardı galiba 30-40 liraya alıp deneyin derim önce.

Sıkı bir Battlefield hayranı değilseniz 200 lira fazla, diğer durumda 200 lira ucuz. EA Play'de vardı galiba 30-40 liraya alıp deneyin derim önce.
Değilim fakat geçenlerde Battlefield V oynadım ve çok beğendim o tarzda fakat sadece modern versiyonuysa almayı düşünüyorum.

Bence kesinlikle alınmamalı. Battlefield V kalitesinin uzağından bile geçemez bu yapım. Gamepass ile oynuyorum ara sıra can sıkıntısından ama rezil gerçekten, çok fazla hata var ve bu kadar zaman düzeltilmemiş.

Almayın silah bile görünmüyor bazen.

Dosya Ekleri

• Battlefield 2042 Screenshot 2022.11.29 - 20.12.16.81.png
    Battlefield 2042 Screenshot 2022.11.29 - 20.12.16.81.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 772
Steam'de 5 günlüğüne bedava olmuştu o ara oynamıştım. Ben herhangi bir hata veya performans sorunu ile karşılaşmadım, keyifliydi ayrıca. Almadan önce arkadaşların da dediği gibi EA Play aracılığı ile deneyip ona göre alabilirsiniz.

Siz oyun çok buglu diyorsunuz ama hangi Battlefield oyunu buglar olmadan temiz bir çıkış yaptı? EA’nin umrunda olsaydı adamlar oyunu erken çıkaracağız diye uğraşmak yerine oyunbozan buglarla uğraşırlardı.

2042 eninde sonunda düzelecektir. Diğer BF oyunlarını oynayıp sevdiyseniz bunu da seveceğenizi düşünüyorum. Evet, oyunda buglar var çünkü bir Battlefield oyunu oynuyorsunuz. Ama eninde sonunda düzeleceklerini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı