Çözüldü Battlefield 2042 Conquest'te lobiye giriyor ancak oyun bir türlü başlamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1NightOwL1

Centipat
Daha fazla  
Steam'de oyunu oynayan kişi sayısı bir Conquest oyunun başlamasına gayet yeterli yani oynayan oyuncular var ama bir türlü oyun başlamıyor. Şu anda oyunu oynayan varsa o oyun moduna girmeyi deneyebilir mi? Ona göre farklı bir sorum daha olacak.

Çözüm
Sorunun nedenini değil ama çözümünü iki gün sonunda buldum. PC veya konsol fark etmeksizin aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, oyunda yeterince oyuncu var ancak ayarlarımızdan kaynaklı bir hata var onu da ben ayarları sıfırla yaparak hallettim. Dikkat edin yalnızca genel ayarlar yazan bölümü sıfırlayacaksınız. Grafik ayarlarınız aynı kalabilir tavsiyem dokunmayın.
Sorunun nedenini değil ama çözümünü iki gün sonunda buldum. PC veya konsol fark etmeksizin aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, oyunda yeterince oyuncu var ancak ayarlarımızdan kaynaklı bir hata var onu da ben ayarları sıfırla yaparak hallettim. Dikkat edin yalnızca genel ayarlar yazan bölümü sıfırlayacaksınız. Grafik ayarlarınız aynı kalabilir tavsiyem dokunmayın.

Çözüm

Geri
Yukarı