Battlefield 2042 Fragmanı Yayınlandı

Jet sahnesinin uygulanabilirliği var mı gerçek hayatta?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun gibi hareketlere gönderme için var sadece:D

Serideki oyunlarda toplamda 1000 saatten fazla sürem var. Bu oyunda da bir şeyler eksik, ama BF V'teki gibi değil. Herhalde artık BF 4 ve 1'deki haritaları Premium Pass ile satmaktan vazgeçmişler, onun yerine elit sınıflar satacaklar. CoD oynamadığımdan bilmiyorum, ama R6'daki gibi her sezon yeni operatör ve harita getirip oyun içi para ile satın alım olacak. EA bu, normal oyun oynayarak kazandığımız oyun içi parayla zor olur satın alması, direkt yatıracaksın mikro ödemeyi.

40 Euro, 49 Dolar. Yine bizim ülkede ucuz.
Steam'e gelirse biraz daha ucuzlayabilir belki.

Düzenleme: Steam sayfası varmış. 😅

BF_2042-Steam-fiyatı.png

Son düzenleme:
Bir Battlefield serisi manyağı olarak, COD MW 2019 gibi günümüz modern savaşına dönmesini beklerdim. Ayrıca jet uçaktan atlayıp havada RPG ile ateş etme göndermesine aşık oldum. Ama şahsi fikrim Battlefield'ın eskiden yaptığı sade tanıtımlar beni daha çok heyecanlandırıyordu. Bu seferki tanıtım çok fazla şatafatlı olmuş gibi sanki.

Günümüz şartlarında 420 TL'ye kim satın alır bilemiyorum ama bunun sorumlusu yapım şirketleri değil malesef.

Gelişmiş bir BF4 ve BF3 karışımı görüyorum. Çok güzel duruyor. İndirimde güzel bir fiyata inerse kesinlikle alınır.

Battlefield serisini CoD'a göre daha çok sevmemdeki en büyük etkenlerden birisi her türlü araç ve gerecin daha çok kullanım sunması. BF3'de bulunan o jet sahnesi hâlâ dün gibi aklımda örneğin. Bu yüzden her zaman BF serisini daha çok sevmişimdir.

Geri
Yukarı