Battlefield 2042 Hata Kodu 25-29

goldenarmor5325

Picopat
1637135302565.png

Oyuna giriş yapmayı deneyince böyle bir sorun ortaya çıkıyor.

Oyuna Xbox Game Pass ile girmeye çalışıyorum bu arada.

NVIDIA yeni driver yayınladı. Ekran kartlarınız NVIDIA ise bir kontrol edin.

Ama çoğu kişide bu sıkıntı var ise o zaman bizimle alakası yoktur.

Evet gördüm yüklüyorum şimdi inşallah düzelir.
NVIDIA yeni driver yayınladı. Ekran kartlarınız NVIDIA ise bir kontrol edin.

Ama çoğu kişide bu sıkıntı var ise o zaman bizimle alakası yoktur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ekran kartını güncelledim fakat hala aynı hatayı alıyorum, sanırım çok az kişide bu sorun var o yüzden gündem değil.

Dosya Ekleri

• 1637146122612.png
    1637146122612.png
    933,8 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:
Evet gördüm yüklüyorum şimdi inşallah düzelir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ekran kartını güncelledim fakat hala aynı hatayı alıyorum, sanırım çok az kişide bu sorun var o yüzden gündem değil.
Yaşayan insanlar var bu arada. Cidden sinir bozucu orası bir gerçek. Re: Game won't start after anti-cheat loading

Herkese merhaba;

Yaklaşık 2 hafta boyunca Battlefield 2042 oyunu hata kodu 25 veriyor ve oyunu açmıyordu. Denemediğim yöndem kalmamıştı. Evet mantık dışı ama dün bir deneme yaptım, sonuç başarılı ve oyun çalıştı.

Task Manager'da Details kısmında çalışan programlar var. Tek tek onları sonlandırdım.
Sonuç olarak Advanced System Care ait Monitor.exe ve Chrome kapatınca oyun bende açıldı. Biri bile açık olsa açılmıyor oyun. Umarım sizde de işe yarar.

Belki işinize yarar diye ve yazmak için üye oldum.

İyi şanslar...

Makina Özelliklerim:

Windows 11 Pro 21H2
Asus Rampage Formula 3
Intel i7 990x
48Gb DDR3 Ram
Nvidia Titan X 12Gb Ram
SB X-FI Titanium

Dosya Ekleri

• Screenshot (131).png
    Screenshot (131).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 78
Herkese merhaba;

Yaklaşık 2 hafta boyunca Battlefield 2042 oyunu hata kodu 25 veriyor ve oyunu açmıyordu. Denemediğim yöndem kalmamıştı. Evet mantık dışı ama dün bir deneme yaptım, sonuç başarılı ve oyun çalıştı.

Task Manager'da details kısmında çalışan programlar var. Tek tek onları sonlandırdım.
Sonuç olarak Advanced System Care ait Monitor.exe ve Chrome kapatınca oyun bende açıldı. Biri bile açık olsa açılmıyor oyun. Umarım sizde de işe yarar.

Belki işinize yarar diye ve yazmak için üye oldum.

İyi şanslar...

Makine özelliklerim:

Windows 11 Pro 21H2.
ASUS Rampage Formula 3
Intel i7 990X.
48 GB DDR3 RAM.
NVIDIA titan X 12 GB RAM.
Sb X-Fi Titanium.

Teşekkürler belki işe yarar denemeliyim. Bu arada sisteminin özellikleri ne kadar tuhafmış demeden geçemedim.

Teşekkürler belki işe yarar denemeliyim. Bu arada sisteminin özellikleri ne kadar tuhafmış demeden geçemedim.
Rica ederim.
Makinam eski biliyorum, ama 4K raw realtime kurgu yapabiliyorum. Tuhaf olan ne anlamadım.
İşe yarayabilir
İşe yarayabilir:
Battlefield 2042 is not launching or is crashing on PC - How to fix

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı