Battlefield 2042 İçerik Güncellemeleri Ertelendi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Battlefield 2042 İçerik Güncellemeleri

DICE, pek de umduğunu bulamadığı Battlefield 2042 için yeni bir karar aldı. Stüdyo, hala istediği şekle sokamadığı Battlefield 2042 için içerik güncellemelerini ertelemeye karar vererek geliştirmelere odaklandıklarını duyurdu. Geliştirme ekibinin kıdemli yapımcısı Ryan McArthur, stüdyonun sorunları çözmek ve deneyimi iyileştirmek için aldığı önlemleri bir blog yazısı ile paylaşmayı ihmal etmedi. Battlefield 2042 İçerik Güncellemeleri Yaza […]

Devamı: Battlefield 2042 İçerik Güncellemeleri Ertelendi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Linçleniyor fakat EA'nin umurunda değil bu tip şeyler. Herkesin bildiği gibi oyuncusunu pek düşünmez EA.
Ben görmedim fazla. İnstagram'da oyunu oynamayan kişiler bile balon diyorlardı. BF 2042 hakkında bir post bile görmedim. Buradaki çoğu kişi oyuna balon diyip dalga geçiyordu. BF 2042'ye balon diyen çok az kişi gördüm. :D

Ben görmedim fazla. İnstagram'da oyunu oynamayan kişiler bile balon diyorlardı. BF 2042 hakkında bir post bile görmedim. Buradaki çoğu kişi oyuna balon diyip dalga geçiyordu. BF 2042'ye balon diyen çok az kişi gördüm. :D
Reddit ve Twitter da hem oyunu hem de geliştiricileri eleştirenler var bende dahil bunlara. Eleştiren kadar savunan kişilerde var bu ertelemeden sonra onlarda eleştirmeye başlarlar diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı