Battlefield 2042 Fragmanı Yayınlandı

Ben oyuna hikaye modu gelmediği için sövsem mi bilemedim.
Arkadaşlar gelin BF4 partisi yapalım ya.

Call of Duty Black Ops'ta da aynı şeyi yapmışlardı. Bu sefer Battlefield yaptı. Ama BO4'te BR vardı ama hikaye modu yoktu. Sırf Multiplayer için niye 500 TL vereyim ki? O zaman giderim F2P bir Multiplayer oyunu oynarım.
Güzelce geçireceğin 8 saati,3 yıl boyunca oynaycağın aksiyon dolu MPye tercih etmek bana artık biraz tuhaf geliyor dostum,adamlar da bunu bildikleri için öyle yapıyorlar zaten,farkettiysen BR ile alakalı bir şey de yok.

@N0vaBetrayel oyunu nasıl 35€'ya aldın? EA Play Pro aboneliği aylık 110₺ değil mi? İndirimli olarak kaç ₺'ye denk geliyor?

Steam hesabımda EA Play var &10 indirim verdi, suan Türkiye'de oldugumdan indirimli olarak 35€ paramı cevirip 366TL'ye aldım bana uyguna geldi. @bados123

Son düzenleme:
Ben genede oyunda olmaması gerektiğini belirttim sen ne anlatıyorsun?
Niye olmasın? Realistic shooter etiketi falan mı var? Madem topluma açık bir sunucuda fikrini paylaşıyorsun o zaman gelen eleştirileri de kabul edeceksin. Üslubuna dikkat et, büyüğün olarak söylüyorum.

@Hjiterisaky

Birim olarak bakinca asiri yüksek bir fiyata sahip. Euro'yu TL'ye cevirerek degil de, direkt birim olarak ele almak lazim. Adamlar bir oyuna 420 Euro verecek olsalardi kalp krizi gecirirdi sanirim.

Türkiye'ye bölgesel fiyatlandirma uygulamalari gerek. Hem insanlarin orijinal oyun almalarini istiyorlar, hem de kazik fiyattan oyun satiyorlar.

Fragman güzeldi, oyunun fiyatı kur bakımından iyi ama bize gene pahalı geliyor ve umarım bu oyunu batırmazlar BF5'e yaptıkları gibi.

@Hjiterisaky

Birim olarak bakinca asiri yüksek bir fiyata sahip. Euro'yu TL'ye cevirerek degil de, direkt birim olarak ele almak lazim. Adamlar bir oyuna 420 Euro verecek olsalardi kalp krizi gecirirdi sanirim.

Türkiye'ye bölgesel fiyatlandirma uygulamalari gerek. Hem insanlarin orijinal oyun almalarini istiyorlar, hem de kazik fiyattan oyun satiyorlar.
Öyle hocam orası.

Geri
Yukarı