Battlefield 2042 neredeyse tüm düşmanlar yapay zeka geliyor

SinekTV

Hectopat
Neden bu kadar iyi oynadığım ve düşmanların neden bu kadar kötü oynadığı sorusuyla oyuna devam ederken oyuncuların isimlerine daha dikkatli bakınca, oyunun yarısından fazlasının yapay zeka olduğunu fark ettim. Ayrıca bu oyun 64V64 değil miydi, neden 32V32 atıyoruz?
Oyun sunucuları boş bu yüzden yapay zekalar ile doldurulmuş diyeceğim ancak Battlefield büyük bir seri ve isim, yani oyun pek sevilmese de sunucuların boş kalacağını sanmıyorum. Bunun sebebi nedir, çözümü var mı?

image.png

Oyundan çıkanlar bota dönüştüğünden dolayı olabilir. Conquest modunu öneririm ben çok fazla denk gelmedim açıkçası.

AI sunucusunda oynuyorsun o yuzden. Ayrica BF 2042 cok tutmadi ve aktif oyuncu sayisi az. Hic begenmedim sahsen. Hile dolu oyun ayrica.

AI sunucusunda oynuyorsun o yuzden. Ayrica BF 2042 cok tutmadi ve aktif oyuncu sayisi az. Hic begenmedim sahsen. Hile dolu oyun ayrica.
Birkaç gün öcne kendi rekorunu kırarak anlık 107 bin oyuncu gördü, şu an aktif olarak 40 bin kişi oynuyor. Beğenmemiş olabilirsiniz tabi ki ama şu an BF2042 herhangi bir hile ya da oyuncu sıkıntısı çekmiyor keskinlikle.

Birkaç gün öcne kendi rekorunu kırarak anlık 107 bin oyuncu gördü, şu an aktif olarak 40 bin kişi oynuyor. Beğenmemiş olabilirsiniz tabi ki ama şu an BF2042 herhangi bir hile ya da oyuncu sıkıntısı çekmiyor keskinlikle.
Onun 50 bini amerika kitasindadir. 50 bini de asya. :) Ayrica botlarla kirmistir rekoru bence.

Yanlışlıkla XP kasmak için oyuncuların açtığı sunuculardan birine girmiş olabilirsiniz. Ana menüden Conquest 128 moduna girerseniz, 64 vs 64, hiç bot olmadan oynayabilirsiniz.
Sanırım Portal kısmından Browser'a girip sunucu seçmem gerekiyor, değil mi? Şu ana kadar en üstteki "Discover Conquest" modunda oynadım.

1698430775753.png

Geri
Yukarı