Battlefield 2042 oynarken bombalar kullanılmıyor

Skips pubg

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktada dediğim gibi Battlefield 2042 oynarken sundance ile diğer bombaları kullanamıyorum yani Sundance'in kendi özelliği olan bombalardan sadece yerde patlayıp 4 parçaya bölünen bombayı kulanabiliyorum diğer hava araçlarını takip edeni vs kullanamıyorum, bunun sebebi nedir ve nasıl çözebilirim?

Hava aracını takip edeni sadece Lis karakterinde kullanabilirsiniz. Her karakterin kendine ait özelliği var. Aynı şekilde parçalanan bombayı da sadece Sundance kullanabilir.

Hava aracını takip edeni sadece lis karakterinde kullanabilirsiniz. Her karakterin kendine ait özelliği var. Aynı şekilde parçalanan bombayı da sadece sundance kullanabilir.

Hocam ben lis karakterinin attığı ve kendisinin yönlendirdiği Bomba'dan bahsetmiyorum Sundance'in kendi özelliklerinde hatta oyununda gösterdiği bir bombasi var ondan bahsediyorum.

Hocam ben lis karakterinin attığı ve kendisinin yönlendirdiği Bomba'dan bahsetmiyorum Sundance'in kendi özelliklerinde hatta oyununda gösterdiği bir bombasi var ondan bahsediyorum.

Hocam araçları takip edenden kastınız javeline, Stinger tarzı füzeler ise onu sadece engineer sınıfında kullanabiliyorsunuz diye biliyorum. Hatta lis o sınıfta olmasına rağmen kullanamıyor çünkü kendi TV füzesi var. Boris ve diğer karakteri seçerseniz kullanırsınız

Hava aracını takip edeni sadece lis karakterinde kullanabilirsiniz. Her karakterin kendine ait özelliği var. Aynı şekilde parçalanan bombayı da sadece sundance kullanabilir.

Hocam araçları takip edenden kastınız javeline, Stinger tarzı füzeler ise onu sadece engineer sınıfında kullanabiliyorsunuz diye biliyorum. Hatta lis o sınıfta olmasına rağmen kullanamıyor çünkü kendi TV füzesi var. Boris ve diğer karakteri seçerseniz kullanırsınız.

Hayir hocam izlediğim Videolar'da da oyunun kendi içerisindeki sundance skill videolarinda'da var dedigim bombalar mini drone olarak geçiyor.

Hayir hocam izlediğim Videolar'da da oyunun kendi içerisindeki sundance skill videolarinda'da var dedigim bombalar mini drone olarak geçiyor.

Hocam dediğiniz videoyu gösterir misiniz? Sundance'nin sadece bir tane özel bombası var o da havada dağılan bomba. Onun haricinde g ile atılan standart bombalardan birini atar. Bir de C4 taşıyabilir. Başka yok :D

Hocam dediğiniz videoyu gösterir misiniz? Sundance'nin sadece bir tane özel bombası var o da havada dağılan bomba. Onun haricinde g ile atılan standart bombalardan birini atar. Bir de C4 taşıyabilir. Başka yok :D

Hocam sundance 2 bombasi var oyun içinde Sundance'in özelliklerinde oyunda gösteriyor biri yeşil bomba araçlari takip edebiliyor biri de dağılıyor işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı