Rehber Battlefield 2042 performans yükseltme

Sizce ne zaman güncelleme gelir hocam?

Geleceği bile şüpheli. Dice optimizasyon işlerini saldı bize bıraktı artık. Her BF oyununda aynı tantana. Sinir bozucu olmaya başladı artık.Bi user.cfg yapmaya çalışın işe yarar belki bende şuan CPU kullanımını düşürüyor ama GPU kullanımı halen az.

Geleceği bile şüpheli. Dice optimizasyon işlerini saldı bize bıraktı artık. Her BF oyununda aynı tantana. Sinir bozucu olmaya başladı artık.Bi user.cfg yapmaya çalışın işe yarar belki bende şuan CPU kullanımını düşürüyor ama GPU kullanımı halen az.
hocam cfg yi yaptım,fps im arttı ama yukarıda yazdığım sorun var bende.Yani fps im yüksek ama oyun hala takılıyo.Benim bildiğim bi oyunda optimizasyon sorunu varsa fps in direkt düşük olur zaten.Bence de dediğiniz gibi saldılar optimizasyonu.Zaten adamlar tr piyasasını önemsemiyo,yurtdışında da isteyen istediği pc yi aldığı için böyle bi sorunları yok.Tek istediğim daha güzel bi Türkiye😔

Hocam CFG'yi yaptım, FPS'im arttı ama yukarıda yazdığım sorun var bende. Yani FPS'im yüksek ama oyun hala takılıyor. Benim bildiğim bir oyunda optimizasyon sorunu varsa FPS'in direkt düşük olur zaten. Bence de dediğiniz gibi saldılar optimizasyonu. Zaten adamlar TR piyasasını önemsemiyor, yurt dışında da isteyen istediği PC'yi aldığı için böyle bir sorunları yok. Tek istediğim daha güzel bir türkiye😔

Pcyle alakası yok dostum. Oyun GPU kullanmıyor GPU. MSI Afterburner'dan kontrol edin muhtemelen sizde de öyledir. Bu sorun her BF oyununda var ama BF4 ve BF3'te bunu user.cfg ile çözüyorduk. BF1-5-2042 bunlarda o da işe yaramıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Reddit'te birileri birşeyler denemiş sizde deneyin belki olur.

Pcyle alakası yok dostum. Oyun GPU kullanmıyor GPU. MSI Afterburner'dan kontrol edin muhtemelen sizde de öyledir. Bu sorun her BF oyununda var ama BF4 ve BF3'te bunu user.cfg ile çözüyorduk. BF1-5-2042 bunlarda o da işe yaramıyor.
hocam işte sistemin çok iyiyse bu sorunu tolare edebiliyosun.Ama benim sistemim orta,ondan dolayı böyle arada kalıyorum.1 ve 5 i 120 fps civarlarında oynuyorum ama bu oyunda böyle oluyo işte

hocam işte sistemin çok iyiyse bu sorunu tolare edebiliyosun.Ama benim sistemim orta,ondan dolayı böyle arada kalıyorum.1 ve 5 i 120 fps civarlarında oynuyorum ama bu oyunda böyle oluyo işte
Hocam 3070'i olan adamda bu sorunu yaşıyor cidden sizinle alakalı değil oyunun çöplüğü. Bende birşeyler denemek için oyunu bu akşam indiririm olursa size de aktarırım.

Geri
Yukarı