Battlefield 2042 sunucularında oyuncu yok

KaraBeyyy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. BF2042 indirdim. Bir oynayayım dedim sunucuda oyuncu yok. Browser'a bakıyorum Max 8 kişilik server var. Conquest'e hızlı bula tıklıyorum 2 kişi bekliyoruz. Şaka gibi olay. Bende mi sorun var, yoksa koskoca EA oyununda oyuncu mu yok?

1688026775148.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Cross play kapalıysa aç. Yıllar geçtikçe geriye giden bu kadar aptallaşan tek seri Battlefield'dir.

2014 de BF3 bedava olmuştu Origin üzerinden. O zamanlar oyun çok hoşuma gitmişti BF4 eh işte dedirtti BF1 de bir beklenti yükseldi sonrası hep düşüş. BF3 en iyisiydi benim gözüme hey gidi günler hey :)

2014 de BF3 bedava olmuştu Origin üzerinden. O zamanlar oyun çok hoşuma gitmişti BF4 eh işte dedirtti BF1 de bir beklenti yükseldi sonrası hep düşüş. BF3 en iyisiydi benim gözüme hey gidi günler hey :)
BF1'den sonra seri bitti. 2042 ise serinin en kötü oyunudur. BF diyen var mı acaba bu oyuna ben düşük bütçeli, atanamamış CoD diyorum ama CoD bile daha iyi.

Arkadaşlar merhaba. BF2042 indirdim. Bir oynayayım dedim sunucuda oyuncu yok. Browser'a bakıyorum Max 8 kişilik server var. Conquest'e hızlı bula tıklıyorum 2 kişi bekliyoruz. Şaka gibi olay. Bende mi sorun var, yoksa koskoca EA oyununda oyuncu mu yok?

Eki Görüntüle 1840167
Şuan oyunda 4700 kişi var gözüküyor sizde bi sıkıntı olabilir.Bf 1 de ise 8000 kişi var şuan 2042 hayal kırıklığı cidden.

Geri
Yukarı