Battlefield 3 alınır mı?

Oyun evet cod gibi değil,tam anlamıyla herşey yıkılabiliyor ve çoğu oyunun sinematik videolarında görebilceğiniz sahneler , oyunun kendi içinde sizin hareketlerinize göre oluşuyor ki zaten bence en güzelide bu ,oyunla ilgili.İlk başta bende çok ölüyordum ama silah mekaniklerini çözdükçe alışıyorsunuz ve unutmayın bu oyunda araç alan her zaman kazanır.Ping konusunda 160 ms çok fazla Avrupa serverı olduğuna emin misiniz?

Progression - BIG_D1CK_XoXo - Battlelog / Battlefield 4

İsim buysa doğrudur :ROFL:
Evet hocam Avrupa serverları. Elimdeki TTNET 12 mgbps :(

Yok abi yok. Bir oynu bile tamamlayamadım. Sürekli yüksek pingten dolayı adminler atıp durdular oyundan. Soğudum cidden. BF1'e devam kassada en azından oyundan atan yok aga. Ama en güzel yanı FPS sürekli 90 idi. BF1'de 30. Ne yapalım artık.
Battlefield 3 Limited edition nasıldır?

ALINIR! Alınır yani bu kadar. Grafikleri hoş, savaş hissiyatı 10 numara, hikayesi de idare eder. Ping sorunu bende yok nedense anlayamadım sizde ki sebebini. Bu kadar yani.

ALINIR! Alınır yani bu kadar. Grafikleri hoş, savaş hissiyatı 10 numara, hikayesi de idare eder. Ping sorunu bende yok nedense anlayamadım sizde ki sebebini. Bu kadar yani.
Hocam tek sebebi Şanlıurfa'da yaşıyor olmam. Bölgede fiber yok ve merkezi bir yer öyle evlerin 250.000TL'den başladığı yerler. Gel gör ki hizmet yok en yüksek download hızı 1.2 MGBPS!
Kütüphanemde BF3 limited edition var indireyim mi önerir misiniz?
PİNG 75'lere indi mesele origin üzerinden chine adlı bölümü indirmesiymiş :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı