Battlefield 3 Bedava Oldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Verdiğim 18 lira içime oturdu bak. :)

Mağazaya yükledim de... Siz birkaç sorundan bahsetmişsiniz.
Merak ettim ne gibi sorun çıkartıyor. Şimdi mağazaya ekledik. Yükleyemeyecek miyiz? :)

Oyun kütüphanene eklendiyse indirmen şart değil, oyun lisans anahtarıyla birlikte artık hesabına tanımlanmıştır.

Yüklemeyi durdurup sonrada devam edebiliriz değil mi?

Evet, devam edebilirsin.

Oyunu Origin hesabından indirdim. My Games bölümünden NEW olarak göründü. Play' e basınca bu siteye yönlendiriliyorum. Oyun açılmıyor. Ne yapmalıyım. http://battlelog.battlefield.com/bf3/

O yönlendirdiği sitede senden bir eklenti kurmanı isteyecek o eklentiyi kur, tarayıcı üzerinde çalışmasına izin ver.

Abi multiplayer oynayabilecek miyiz ?

Evet, oynarsın.

Oyun ilk çıktığı sıralar korsan indirmiştim kasıyordu şimdi oyun optimize edilmiş midir ? Ekran kartim hd 4650.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adil Kullanıma takıldım. İndirenler var mı 3mb/sn ile? Bu sayaç değişiyor da sürekli. Kaç saatte indi?

Recep abi sen olmasaydın haberim olmayacaktı. Çok sağ ol.

Adil Kullanıma takıldım. İndirenler var mı 3mb/sn ile? Bu sayaç değişiyor da sürekli. Kaç saatte indi?
15 saat den indi bende :D

60 saat diyor arkadaşlar, ofiste indirip eve götürebilir miyim? 60 saat çok uzun gerçekten ve hızlanmıyor da.

Bir de şu 7-8 hesaba almak nedir? Ne gibi bir artısı olacak? Bir süre sonra gidecek o hesaplar... Unutulacak.

30 TL'ye almıştım :( Neyse bedava olması herkesin mutlu olması güzel bir şey :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı