Battlefield 2042 bedava mı olacak?

Bence olmaz bir sürü kişi bu oyuna 420 TL para verdiler hem de daha 2 ay oldu oyun çıkalı.

Belki geçici süreliğine yaparlar oyuncu sayısını birden artırmak için.
Bazı oyunlarda oluyor.

İndirim yapınca ya da bedava yapınca oyuncu sayısı çok artar genelde.
Mesela Mount and Blade serisinin oyunlarına ve DLC'lerine iyi indirimler geldi fire & sword ve napoleonic wars aldım. Warband'i de erken almışım şimdi 7 TL falan olmuş. Oyuncu sayısı artmıştır şimdi.

CS:GO PUBG falan oyuncu sayısı çok azaldığı için, gelir kaybedecekleri için vs. ücretsiz oldu.

Bahsettiğiniz (konu sahibinin bahsettiği) oyunu aslında hiç tanımıyorum takip etmiyorum ama genellikle böyle sebeplerden olur böyle şeyler.

Son düzenleme:
Açıkçası çoğu kişinin verdiği paradan ziyade parasının karşılığında devasa bir downgrade deneyimi başta olmak üzere rezil bir BF deneyimi sunduktan sonra artık olumlu bakıyorum bu olaya, eminim onca ardı arkası kesilmeyen olumsuz inceleme puanlarına rağmen dönüp de kendilerine biz ne yapıyoruz/ne yaptık ya demiştir DICE. EA acımaz gerçekten, BF'den bir cacık olmayacağını anlarsa fişini bile çekebilir her an, sonuçta patron kendileri. Tabii aksi takdirde 'Don't be sad, this is just how it works out sometimes' şeklinde bir anlayış sergilemezlerse..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

https://youtube.com/c/BattlefieldShorts

Yeni konular

Geri
Yukarı