Battlefield 3 CO-OP sorunu

BlackDragonTR

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, ben Battlefield 3 de G3a3 silahını açmak istiyorum ama 160 bin puan yapmam gerek. 153 binim var CO-OP public matchmake sistemi nasıl çalışıyor? Tıkladığımda ne kadar beklersem bekleyim. Waıtıng for Player to joın diyor. Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıl önce çok önceden sahip olduğum Premium hesap ban yediği için yeni hesap açıp bütün silahları açmaya çalıştım ama Co-op oyuncu bulmak imkansız. Belki bi ara isterseniz birlikte görebiliriz, çünkü eğer bir arkadaşınız yoksa, ki 2020'de BF 3 oynayan bir arkadaş bulmak da zor.

2 yıl önce çok önceden sahip olduğum Premium hesap ban yediği için yeni hesap açıp bütün silahları açmaya çalıştım ama Co-op oyuncu bulmak imkansız. Belki bi ara isterseniz birlikte görebiliriz, çünkü eğer bir arkadaşınız yoksa, ki 2020'de BF 3 oynayan bir arkadaş bulmak da zor.
Anladım hocam teşekkürler soracağım bir soru daha var ama yazdığım başlık ile alaksız bir soru yeni konu açiyimmi yoksa buraya mı yaziyim ?
Bu arada yeni hesap nasıl açtın ayrı bf3 mü satın aldın yoksa ?

Anladım hocam teşekkürler soracağım bir soru daha var ama yazdığım başlık ile alaksız bir soru yeni konu açiyimmi yoksa buraya mı yaziyim ?
Eğer yine bir oyun ile ilgili ya da bu oyunla ilgili herhangi bi şeyse tabi yazabilirsiniz, değilse ayrı konu açın.
Bu arada yeni hesap nasıl açtın ayrı bf3 mü satın aldın yoksa ?
BF 3'ü bi dönem bedava dağıtmışlardı, o dönemden kalan hesabıma geçiş yapmıştım.

Eğer yine bir oyun ile ilgili ya da bu oyunla ilgili herhangi bi şeyse tabi yazabilirsiniz, değilse ayrı konu açın.

BF 3'ü bi dönem bedava dağıtmışlardı, o dönemden kalan hesabıma geçiş yapmıştım.
Yok ben onu kasıt etmedim hocam mesela benim elimde 1 tane bf3 var oda bedava dağıtılan dönemden GREENMOONTR kullanıcı adım var , ama ben aynı bedava aldığım bf3 ile yeni hesap açabilirmiyim ?

Gene bf3 ile ilgili teşekkür ederim hocam soruyorum ben şimdi genellikle noshar canals tdm oynuyorum ara ara da operation metro da oynuyorum haritalarında takılıyorum medicten sıkıldım farklı silah ve sınıf oynamak istiyorum öneriniz var mıdır acaba ?

Yok ben onu kasıt etmedim hocam mesela benim elimde 1 tane bf3 var oda bedava dağıtılan dönemden GREENMOONTR kullanıcı adım var , ama ben aynı bedava aldığım bf3 ile yeni hesap açabilirmiyim ?
Hayır, çünkü o oyun artık o hesaba işlendi. Yani artık aldığınız o oyun sadece o hesapta olacak, eğer farklı bir kod vs. sahip değilseniz farklı bir hesapta oynayamazsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı