Battlefield 3 DirectX function: "GetDeviceRemocedReason" HD 6610M

Yüklemeden önce sürücüyü DDU ile kaldır ve tekrar yükle.
Hocam bi engellemezseniz sevinirim şunu çözdükten sonra bu hesabı da engelleyebilirsiniz. DDU'yu indirdim. Açtığımda Safe Mode'de çalıştırılsın mı diyordu Hayır dedim 3 tane seçenek çıktı hangisini seçeceğimi bulamadım. Benim bilgisayarıma bağlanıp siz halledebilir misiniz ? Ya da detaylı olarak anlatabilir misiniz ? Programı nasıl açmalıyım, Hangi seçeneği seçmeliyim, bilgisayarı nasıl açacağım vs.

Her ne olursa olsun, ne kadar acil olursa olsun, isterse bilgisayarın patlasın çift hesap açmayacaksın. Az önce ceza vermedim ve şu an tam bir ay ceza veriyorum. Tekrarı halinde spam-o-matic ile banlanacaksın ve Technopat senin için hayal olacak...

DDU, Safe Mode çalışabilir.

Ekran kartı HD 6610M.

Intel sürücüsünü, AMD sürücüsünü kaldır ve sistemi yeniden başlat. Sonrasında ilk olarak (bu çok önemli) Intel Grafik Sürücüsü'nü kur ve sonrasında AMD sürücüsünü kur:

AMD Mobility Radeon™ Driver259 MB14.44/25/2014Download
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleme:
DDU ile 2 ekran kartını kaldırdım. Tekrar yükledim ama yine aynı hatayı verdi yanlış yaptım galiba ? Program Kaldır'da ki AMD ve Intel Grafik Sürücü'sünü de mi kaldırmam gerekiyordu ?

2014 yılında gelenlerin genelde hepsi ''acill'' veya ''yardım edin lütfennnnn'' diye konu açıyorlar. :D 2012 yılında bu siteye günlük 100 kişi giriyordu. Lütfen konu açınca düzgün yazmaya özen gösterelim. :)

Not : 2012'den beri burdayım ama bende sürekli ceza yiyorum. Ceza yemek paha biçilemez. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı