Battlefield 3 hâlâ oynanılabilir mi?

Aldım bu arada rakipler aşırı zorlarsa iade ederim.

Oyunu açınca açamıyosun arayüz yapmak yerine tarayıcıdan Battlelog'a yönlendiriyor oradan girmeye çalışıyorsun. EA neden yaptın bunu yani neden arayüz yapmak yerine oyuna tarayıcıdan girelim. Yapsana giriş ekranı, menü, arayüz. Çok mu zor. Rahat mı battı da biz Tarayıcıdan girelim oyuna. Onu geçtim daha büyük sorun var. Oyun açılmıyor. Bildiğiniz açılmıyor. Türlü türlü hata veriyor. 2 saattir açmaya uğraşıyorum oyunu. Açılmıyor. Oyuna girmek için tıklıyoruz sonra yok arkadan tarayıcıya gir yok oradan sunucuya tıkla da arkadan o Battlefield'ı bulsun çalıştırsın da oradan gir. Ya böyle bir sistem varken sorun çıkmama ihtimali var mı ki zaten. Sorunlu olan EA'in gereksiz Battlelog sistemi. Arkadaşım ben neden 55 TL verdiğim oyuna tıklayınca açılmasın? İade talebi başlattım. İstediği kadar FPS düşmesi olsun Battlefield 4 oynayacağım. Kısaca Battlefield 3 ALMAYIN!
Ben dedim hocam bf3 alınmaz diye.

BF3'ü kesinlikle denemelisin benim için BF serisinin en kaliteli olanı 1500 saatim var hala oynuyorum. 1-4-5 ve bfbc 2 oynamış birisi olarak söylüyorum en güzeli 3. Battlelog konusuna fazla takılmışsın kolay bir şey aslında istersen yardımcı olayım iaede etmediysen. Grafik ve stabilize konusunda 4'ten daha iyi.

BF3'ü kesinlikle denemelisin benim için BF serisinin en kaliteli olanı 1500 saatim var hala oynuyorum. 1-4-5 ve bfbc 2 oynamış birisi olarak söylüyorum en güzeli 3. Battlelog konusuna fazla takılmışsın kolay bir şey aslında istersen yardımcı olayım iaede etmediysen. Grafik ve stabilize konusunda 4'ten daha iyi.
Çoktan iade ettim, 4'ten gayet memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı