Battlefield 3 İnceleme

Battlefield 3 Nedir?
BF 3 BattleField serisinin bir oyunudur.
Grafikler
Grafikler güzel değil mükemmel. Aklım almıyor o dönem bunu nasıl yaptılar? Sinematikler, sahneler, patlamalar çok güzel olmuş. Alkışa hak ediyor.
Silahlar
Silah çeşitliliği güzel. Bazı görevlere özel silahlar var. Modellemeleri de gayet güzel. Vuruş hissiyatı vs oldukça iyi.
Aksiyon
O ortamı size yaşatıyor. Cephede arkadaşlarınız ile çatışmak savaşmak çok güzel bir deneyimdi. Detaylar ile bu aksiyon ortamı çok güzel bir hal almış.
Hikaye
Burada çok bir şey diyemem ne yazık ki. Oyunun Rusça versiyonunu oynamıştım. Gene de bazı şeyleri anlamaya çalıştım.
Araçlar
Bir savaş oyunu olsa da çoğu oyundan daha iyi araç sürüşleri gördüm. Bir araba sürmedik oyunda. Herkesin bildiği o meşhur uçak görevi özellikle. O uçuş mekanikleri vs çok iyi olmuş. Tank görevi de var ayrıca. Sırf 2-3 görev için bunlara uğraşmışlar. Cidden güzel olmuş.
Zorluk
Zorluk seçebiliyoruz. Aşırı zor değil.
Hatalar
Sadece bir görevde hata ile karşılaştım. Onu da görevi baştan başlatınca düzeldi. Göze batan bir hata yok.
Fiyat
Normal fiyatı kaç yıllık oyun için fazla. İndirimde alınabilir.
Peki Alınır mı?
Açıkcası ne kadar iyi bir oyun olsa da alınmaz. Gerçekten pahalı. İndirimde bile pahalı. Kaç yıllık oyuna bu kadar para istemeleri... Ama para sıkıntınız yok ise alabilirsiniz.
İncelemenin sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkürler. 🙂

 
Son düzenleyen: Moderatör:

AlvosivUA

Picopat
Katılım
9 Mayıs 2020
Mesajlar
155
Hocalarım benden size tavsiye multiplayer için alacaksanız almayın ben multiplayer oynadığım zamanlar hayattan soğumuş mutsuz bir insan olarak geri döndüm. Kısacası şöyle anlatayım;
Piyade alıyorsunuz uçak ve helikopterler gelip sizi öldürüyor, tank alıyorsunuz uçak ve helikopterler gelip sizi öldürüyor, uçak savar alıyorsunuz uçak ve helikopterler gelip sizi öldürüyor, uçak alıyorsunuz zaten daha kalkmadan uçak ve helikopterler gelip sizi öldürüyor, helikopteri artık demiyorum bile siz düşünün.
Eğer ben herhangi bir askeri araç olmadan oynamak isterim derseniz askeri araç uçak vb. kullanılmayan haritalar var sadece piyade modu, orada oynarsınız şayet bana göre o maplarde sıkıcı. Bana kalırsa hiç bulaşmadan Battlefield 1 veya 5 falan oynayın hocam.
 
Yukarı