İnceleme Battlefield 2 DLC'leri

Evet arkadaşlar Battlefield 2 DLC incelememe hoşgeldiniz. Bugün BF 2'nin Special Forces incelemesini yapacağız. Eğer ana oyunun incelemesini merak ederseniz,buyrun;

Battlefield_2_Special_Forces_DVD_NTSC_f.jpg

Battlefield-2+SF+EF.jpg

Oyun 2005 yılında çıktığında çok sevilmiş ve parayı çok seven EA oyuna bazı ek paketler çıkardı. Bunlar:

1-Special Forces
2-Armored Fury
3-Euro Forces

Bu DLCler ile yeni silahlar yeni birlikler geliyor.

Birlikler:
Spetnaz
SAS
Direnişçiler
Rus İsyancılar

Euro Forces ile 4 yeni araç, 3 yeni harita ve AG36 GL, FAMAS, HK 53, HK 21, M4 ile L85A2 gibi 7 yeni silah bulunduruyor. AB için araçların bazıları Challenger 2, Eurocopter Tiger, Leopard 2A6 ve Eurofighter vardır.

Ayrıca map olarak

Great Wall
Operation Smoke Screen
Taraba Quarry

eklenmiştir.

Special Forces ise yeni takımlar geliyor. Birliklerden bahsettim. Gece görünüşü gibi yeni elementler geliyor. Ayrıca yeni araçlarda var.

Armored Fury heyecan getirmiş birkaç yenilik vardır.

Ayrıca bu DLC online oynanabilir. Yine BF2hub aracılığı ile.

Birkaç görüntü verip bitirmek istiyorum. Keyifli Oyunlar.

battlefield-2-special-forces-20051129054113379-000.jpg

battlefield-2-special-forces-20051129054118769-000.jpg

images.jpg
maxresdefault.jpg
oop.jpg
r.jpg

AH be kimse cevap yazmamış. 3-4 yasımdan beri pynuyorum hala fırsat olmadı multiplayerı düzgün şekilde oynamaya. Bazen fırsat oldu ama bu sefer server sorunları vs derken yine olmadı. TR'de çok bilinmiyor ve EA saçma sapan insanların önünü kesiyor böyle mükemmel bir oyunu iyileştirmeyi reddediyor hep para kazanma derdinde. Böylece olsa olsa çok eski oyuncular oynuyor yani toplam oyuncu sayısı her geçen gün tükenmeye yaklaşıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı