Battlefield 3 indirme sorunu

BurakDemirci

Hectopat
Daha fazla  
Beyler BF3'ü aldım, indiriyorum habire failed diyor, bunun bir yolu yok mu?
Torrent indirdim Origin'e kurdum 8GB daha indirme istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler aldm bf3ü indiriyorum habire failed diyor çıldırcam bunun bi yolu yokmu torrent indirdim origine kurdum 8 gb daha ındırme ıstıyor :SS lütfen yardım edin originden indirmek ölüm başka nasıl kurabilirim

yokmu yardım edecek ?
Noktasız, virgülsüz bir anlatım yapmışsın. Ne dediğin belli değil. Okurken kafam bayağı karıştı.

Torrent indirdin ve origine kurdun ? Torrent bir dosyayı origine nasıl kuruyorsun ?

Originden çıkıp giriyorum hala aynı. @MtnByk Origin cok yavaş indiriyor ve sürekli failed veriyor. Ben torrent ten indiridm sorunsz şekilde crack yapmadan origin game klasörüne attım. sonra açtım oldu ama update istedi 8 gb. indirmeye çalışıyorum 1 mb indiriyor ve failed veriyor

Dostum sende sorun var, fakat torrent indirilen bir dosya origin içine atarsan ve update yapması için 8GB istemesi ardından failed vermesi doğal birşey. Modemi resetle olmadı origin yeniden indir daha sonra oyunu indirip kur. Orjinal olsun her şeyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı