Origin Battlefield 3 İndirme Sorunu

Aykut Tosun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Denizli / Merkez
Daha fazla  
Hayırlı sabahlar arkadaşlar. Humble Bundle dan çoğu kişi gibi bende BF3'ü almış bulundum. Lakin indirme sorunum var. Origin den BF3 indirmesini başlatıyorum kısa bir süre sonra indirme duruyor. Pause falanda yazmıyor olduğu gibi kalıyor. İndiriliyor diyor ama indirmiyor. Origin den çıkıp tekrar giriyorum indirme devam ediyor ama kısa bir süre sonra aynı sorun başlıyor.
Geceden beri uğraşıyorum %16 ya anca gelebildim. Hata olmasa çoktan biterdi herhalde. :)
Origin'in Beta sürümüne güncelledim sorun yine devam etti. Parça parça devam ediyorum ama zor oluyor. Acaba var mıdır bir çözümü?

Hard diskinde tam olarak ne kadar alan var ? Yani oyun dosyaları ilk önce bi yere indiriyor sonra o indirdiği yerden tekrar senin belirttiğin yere yüklüyor.

Hard diskinde tam olarak ne kadar alan var ? Yani oyun dosyaları ilk önce bi yere indiriyor sonra o indirdiği yerden tekrar senin belirttiğin yere yüklüyor.
Harddiskte 250 GB boş alan var. Depolamada sıkıntım yok. C ye yüklüyor zaten. Ama işte steam gibi olmuyor bende. Bir başlatıyorum geceden sabaha tamamdır. Origin de BF3 ü geçen bir başlattım indirmeyi sabaha bir baktım %4 olmuş. Moralim bozuldu. O yüzden bugün başında durdum. Durduğu zaman kapatıp yeniden açıyorum Origin'i devam ediyor bir daha durdu mu yine aynı şekil yapıyorum. Ama çok can sıkıcı bir durum. %30 a anca geldim. :/ Bir bende mi böyle oluyor.

=) Ben ilk defa karşılaşıyorum ama hard diskte de yer sıkıntısı olmadığına göre bağlantında da bi sorun olabilir biraz karmaşık bir durum tabi. En güzeli başında durup yüklemeyi bitirmek fazla kafa yorup canını sıkma. Kolay gelsin.

Humble bundle nasıl aldın ve kaça aldın hocam bazı oyunlarda kilit vardı. Bende almak istiyorum :)

Ke7Uy9P.jpg

dz1R116.jpg

HXQCDZG.jpg

Recep abi'nin hazırlamış olduğu video rehberde var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Origin kapalıyken aşağıda vereceğim linke Sağ tık > Bağlantıyı farklı kaydet > Masaüstüne kaydedin.

Link : https://dl.dropboxuserc...28052/Paczki/EACore.ini

Sonra geri Origin açtığınızda gelen pencereye "yes" diyerek download freezing sorununu çözebilirsiniz. Eğer olmuyorsa notepad ++ programını Notepad++ v6.4.5 - Current Version linkinden indirip dediğim işlemleri tekrar yapın masaüstünden core.ini dosyanız origin ile engage olacak ve sorununuz çözülecektir.

Origin kapalıyken aşağıda vereceğim linke Sağ tık > Bağlantıyı farklı kaydet > Masaüstüne kaydedin.

Link : https://dl.dropboxuserc...28052/Paczki/EACore.ini

Sonra geri Origin açtığınızda gelen pencereye "yes" diyerek download freezing sorununu çözebilirsiniz. Eğer olmuyorsa notepad ++ programını Notepad++ v6.4.5 - Current Version linkinden indirip dediğim işlemleri tekrar yapın masaüstünden core.ini dosyanız origin ile engage olacak ve sorununuz çözülecektir.

Yardım için teşekkürler dostum. Bunu bir yere kaydettim. Şimdilik iniyor gibi. Beta sürümden eski sürüme döndüm sonra tekrar beta sürüme döndüm %35 den %40 a geldi donmadan şaşırdım. Donduğu gibi senin yöntemi deneyeceğim. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı