Battlefield 3 Multiplayer Çok Yavaş Açılıyor

xenia

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var. Battlefield 3 Multiplayer açıyorum. Server buluyor ve oyun açılıyor. Ama oyuna girmesi rahat 5 dk sürüyor Loading ekranın'da 5 dk bekliyorum. Sistem özelliklerim.

Nvidia Geforge Gt 540m
İntel core i5-2410m CPU 2.30 ghz

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop bu seneden sonra çöp olur. 1 sene sonra almayı planlıyorum. Ama oyuna girince çok bekletiyor. Neredeyse kasma yok ama çok geç açılıyor anlamadım gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şaşırmıyorum çünkü değişmiş oluyor çoğu zaman :D Ama ilk girişte öyle oluyor öbür haritalara girerken 2dk düşüyor :D

Bunun bir çözümü yok bana göre. BF4'de de aynı. Bence bu normal oyunun grafikleri falan ilk girdiğinizde maket gibi duruyor, sonra düzeliyor. Beklemekten başka çare yok :kızgın:

Oyunu HDD'ye yüklemişim yanlışlıkla ondan sonra SSD'ye geçirdim. Ohh be dedim dünya varmış. Yine sistem toplarsam sırf şu BF için diğer bileşenlerden kısar SSD alırım. SSD'nin tek kötü yanı bağımlılık yapması 120 gb aldım ama keşke 250 gb alsaydım diyorum. Bütçem olsun 250 gb alıp raid yapacağım. BF multiplayerda gerçekten çok geç haritalar yükleniyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı