Battlefield 3 Oyundan Atma Sorunu

Yavuzest

Hectopat
Arkadaşlar, oyunda multiplayer'a giriyorum, az yürüyorum. 1 dakika sonra oyundan hatasız bir şekilde atıyor. Çözüm Nedir ? :matrix: :matrix: :lanet: :lanet: :lanet:

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirme hızın çok yavaş ayrıca Punkbuster sorunu da olabilir.

Görünüşe bakılırsa PunkBuster'ı yüklememişsiniz. Bu bağlantıdan indirin ve açın. Daha sonra oyun listesinden Battlefield 3'ü ekleyip Check For Updates kısmına tıklayın. Güncelleme bittikten sonra oyuna girebilirsiniz. Sorun devam ederse oyunun yüklü olduğu klasördeki "pbsvc.exe" dosyasını da açarak tekrar yükleme işlemini yaparsanız sorun çözülmüş olur.
Bunu dene.

İnternet hızınız gayet yeterli duruyor.Benim internetim biraz daha yavaş olmasına rağmen çok rahat oynayabiliyorum.Başka bir sorun olabilir.

Pc özelliklerinden olacağını sanmıyorum, ama yine de PC özelliklerini ve hangi grafik ayarlarında oyunu oynadığını yazarmısın?

Oyundan attıktan sonra battleog sayfasında altta seni neden attığını söylemektedir, o sayfanın ekran görüntüsünü koyabilirmisin?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı