Battlefield 3 Premium Edition Multiplayer Oyunda Takılma-Yavaşlama

burak0905

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bundan 4 ay önce BATTLEFIELD 3™ PREMIUM EDITION aldım ama şöyle bir sorunum var oyunda multiplayer'a girdiğimde. Mesela Battlefield 3'de Operation Metro bölümünde 64 kişilik sunucuda oyunu oynadığımda binalar arasında gezerken yada dışarıda gezerken çok hafif takılma yada yavaşlama hissediyorum. Bütün forumları gezdim soruna çare aradım ama yok arkadaşlar gene en iyisi TECHNOPAT diyerek siz değerli arkadaşlarımın görüşlerini almak istedim. Sistemim Şu şekilde:
  • Philips 27" 273e3lhsb/00 Led monitör
  • Asus GTX760 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Ekran kartı
  • Patriot Viper II Series 4GB (2 x 2GB) 240-Pin DDR 3 SDRAM 1333 Mhz
  • AMD Phenom II X4 955 Black Edition Quad-Core 3.2GHz İşlemci
  • GIGABYTE GA-MA785GMT-UD2H AM3 Anakart
  • High Power 550 Watt Psu
  • 1 Tb Harddisk 7200 Rpm ( Son zamanlarda biraz fazla cızırtılı ve sesli çalışmaya başladı.)

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikail Fidan Hocam Ayarlarda ufak ufak azaltmalarda yapsam sonuç aynı mesela 1920x1080p de Low'a da alsam gene ara ara o yavaşlamayı hissedebiliyorum. Recep Baltaş Hemen HD Tune programını indirip kurulumunu yapıyorum.

Hocam umarım doğru yapmışımdır işlemi

Dosya Ekleri

• hdd.jpg
    hdd.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 265
Sorunun neyden kaynaklandığını pekj anlayamadım ben. Sistemi yenileyince bu sorunlar ortadan kalktımı acaba Nichloai ?
Henüz toplamadım, kısmet olursa 2 hafta sonra yılbaşında toplayacağım ama artık kasma gibi bir sorun olacağını sanmıyorum çünkü işlemci ve RAM'im 5 senelik felan. Ek olarak ekran kartın baya iyi BF3'ü rahatça kaldırması gerekir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı