Battlefield 3 Siyah Ekran ve AMD 12.7 Sorunu (Korsan)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Liutenant

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Los Angeles, CA
Daha fazla  
Meslek
IT Engineering student.
Merhaba arkadaşlar. Foruma bu gun katıldım. Sırf bu hata ıcın. Neyse baslıyorum. Öncelıkle orjınal oyun al demeyın. Neyse ılk once Battlefield 3 indirdim kurdum Mekanz'dan. TM falan yazmıyordu ılk bas sevındım. Sonra oyunu acıyorum AMD 12.6 kurulu dıyor.

12.7 tavsiye edilir diyor. Turkceye cevırdım 12.7 'yi kurdum. Hata yine gıtmedı. Galıba yanlıs kurdum. Sonra tamam dıyınce oyun acılıyor ve sıyah ekranda kalıyor. Yardım edersenız sevınırım.

Oyunum korsan. Bırde ekran kartım AMD HD 6510 Series 12.7 link atarsanız sevınırım...

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam özür diliyorum arkadaşlar. Ailevi meselden almıyorum beyler bir yardım etseniz Patch falan yok mu ya?
Lütfen arkadaşlar şuna çözüm bulun gözünüzü seviyim ya. Çok güzel bir oyun orijinal al diyip durmayın.

Oyunum bu arada BlackBox sürümü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki forum kurallarını çiğnedim ve bundan dolayı ceza alacağım ama "Oyuna crack işlemi yaptın mı ?" Eğer yapmadıysan yap. Tüm sürücüleri kaldır tekrar kur en güncel sürücüyü. Buda olmaz ise gerçekten durumun yoksa oyunu Reloaded'ten indir. Ama emek yemeyi tasvip etmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı