Battlefield 3 Ve Premium Nasıl Alınır?

Vallahi sistemim Win 8.1 nvidia ge force gt 635m, 6 gb ram, intel i5 2.5 ghz işlemci, intel hd graphics 4000 fakat low da anca oynatır :(
Hiç de low da oynamazsın. Vsync, anti alising vs kapatıp medium high da 32 kişilik serverlarda rahat oynarsın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
hiçte low da oynamazsın vsync anti alising vs kapatıp medium high da 32 kişilik serverlarda rahat oynarsın :)
Vallahi bilmiyorum fakat onlar grafiği etkiler mi acaba? Bu arada kardeş kusura bakma playstore steam gibi mi acaba yoksa evine kargo ile cd mi geliyor?

Vallahi bilmiyorum fakat onlar grafiği etkiler mi acaba? Bu arada kardeş kusura bakma playstore steam gibi mi acaba yoksa evine kargo ile cd mi geliyor?
Yok hayır etkilemez zaten ultra high ları çok yüksek ekran kartları açar oyununa ona göre yapıyorlar medium high oynayan için :) Hayır cd gelmiyor steam gibi kod alıyorsun origin e yazıyorsun indiriyorsun, yeni konu açmışsın cevabını burada vereyim. i5 gt635m Laptop var bende de battlefield 3 ü high - medium oynatıyorum fakat daha akıcı olsun diye low-medium yapıyorum genelde. Çokta fark etmiyor görüntü kalitesi.

Yok hayır etkilemez zaten ultra high ları çok yüksek ekran kartları açar oyununa ona göre yapıyorlar medium high oynayan için :) Hayır cd gelmiyor steam gibi kod alıyorsun origin e yazıyorsun indiriyorsun, yeni konu açmışsın cevabını burada vereyim. i5 gt635m Laptop var bende de battlefield 3 ü high - medium oynatıyorum fakat daha akıcı olsun diye low-medium yapıyorum genelde. Çokta fark etmiyor görüntü kalitesi.

Peki high-medium ve low-medium kaç fps ?

Hiç bakmadım o değerlere ama aralarında 5-10 fps oynar. İki türlüde akıcı oyun 64 kişilik serverlarda bile. Yani oynarken "kasıyo ya" demezsin her ikisinde de.

Ben zaten çok grafik manyağı değilim ama çok da düşük sevmem. Bir kere internet kafede oynamıştım low da çok grafik farkı yoktu. Medium da oynayacağım sanırım. Sizi de yorduk çok teşekkür ederim. :)

Ben zaten çok grafik manyağı değilim ama çok da düşük sevmem. Bir kere internet kafede oynamıştım low da çok grafik farkı yoktu. Medium da oynayacağım sanırım. Sizi de yorduk çok teşekkür ederim. :)

Estağfurullah. İki oyundan hangisini alırsan fark etmez BF 4 low ayarı BF 3 medium a eşit. İyi oyunlar :)

Estağfurullah. İki oyundan hangisini alırsan fark etmez BF 4 low ayarı BF 3 medium a eşit. İyi oyunlar :)
Kardeş son bir sorum olacak sana. Şimdi ben playstore üye oldum bana 10 tl hediye çeki geldi. Bunu kullandım Battlefield 3 Premium Edition 62 tl düştü. Playstore'da ininal kart geçiyor mu ?

Geçer Mastercard olduğu için, origin de de geçiyor
Peki ben indirim yaptırdım ama kredi kartı ile ödeme mi yapacağız yoksa ttnet faturası ile mi? Kardeş çok kusura bakma yorduk seni. :( 
Kredi kartı olunca 68 tl 20 kuruş oluyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı