Battlefield 3 Ve Premium Nasıl Alınır?

Peki ben indirim yaptırdım ama kredi kartı ile ödeme mi yapacağız yoksa ttnet faturası ile mi? Kardeş çok kusura bakma yorduk seni. :( 
Kredi kartı olunca 68 tl 20 kuruş oluyor.
Playstore dan alışveriş yapmadığım için bilemiyorum ama kredi kartı ödemesi de olur ttnet sahipleri icin ayrı bi özellik olarak faturaya yansıtma işlemi vardır bence. Sorun değil kardeşim :)

Bu arada alabilirsen kutulu al derim çünkü başka bir bilgisayar aldığında ona yüklerken bütün oyunu indirmek zorunda kalırsın günlerce ama kutu aldığında oyunu dvd den yükleyip sadece premium u 1 günde indirirsin hem koleksiyon da yaparsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Playstore dan alışveriş yapmadığım için bilemiyorum ama kredi kartı ödemesi de olur ttnet sahipleri icin ayrı bi özellik olarak faturaya yansıtma işlemi vardır bence. sorun değil kardeşim :)

bu arada alabilirsen Kutulu al derim çünkü başka bi bilgisayar aldığında ona yüklerken bütün oyunu indirmek zorunda kalırsın günlerce. ama kutu aldığında oyunu dvd den yükleyip sadece premium u 1 günde indirisin hem koleksiyon da yaparsın
Evet ama hiç bir yerde stokları bulunmuyor. Ben İstanbul Bahçelievler'de oturuyorum. Ne D&R ne Media Markt ne Teknosa bulabildim. Şu an cepte 91 tl var. Yarın ptt gidip 30 tl verip ininal kart yükleyeceğim. Ardından kalan 61 tl ile yani bütün paramı ininal karta yatıracağım. Ama yetmiyor para sanırım. ::matrix:

Peki ben indirim yaptırdım ama kredi kartı ile ödeme mi yapacağız yoksa TTNET faturası ile mi? Kardeş çok kusura bakma yorduk seni. :( 
Kredi kartı olunca 68 tl 20 kuruş oluyor.

Sadece TTNET aboneleri fatura ile ödemeyi kullanabilir. Kredi kartınız varsa kredi kartını kullanabilirsiniz.

Evet ama hiçbir yerde stokları bulunmuyor. Ben ist bahçelievler de oturuyorum ne dr ne media markt ne teknosa da bulabildim... Şu an cepde 91 tl var. Yarın ptt gidip 30 tl verip ininal kart yükleyeceğim. Ardından kalan 61 tl ile yani bütün paramı ininal karda yatıracağım. Ama yetmiyor para sanırım. ::matrix:
Aral Game'den ininal kart ile alışveriş yapabilirsin ve 70+ TL üstü kargo ücretsiz:like: İstanbulda'sın en geç 2 gün içinde kapında olur :)

Ne yazık ki bu olmaz çünkü ben daha 14 yaşında bi çocuğum. :) Kargo işleminden vazgeçmek daha iyi olur sanırım. Hem playstore daha ucuz o yüzden bana dijital oyun servisi lazım abi. :)

Ne yazık ki bu olmaz çünkü ben daha 14 yaşında bi çocuğum. :) Kargo işleminden vazgeçmek daha iyi olur sanırım. Hem playstore daha ucuz o yüzden bana dijital oyun servisi lazım abi. :)
Yaşın sorun değil Aral'dan sipariş yapabilirsin, annenlerden izin al tabii ki kargo gelince şoka uğramasınlar :D Eğer izin vermezlerse o zaman bak şimdi GameKeyStore - Not one day, every day low price! e gir buradan al, çok daha ucuz olur burası.

Yaşın sorun değil araldan sipariş yapabilirsin annenlerden izin al tabii ki kargo gelince şoka uğramasınlar :d eğer izin vermezlerse o zaman bak şimdi GameKeyStore - Not one day, every day low price! e gir burdan al, çok daha ucuz olur burası.
Evet abi haklısın ama 2 seçenek çıkıyor. Hangisini satın almalıyım ? 
Pardon biri premium diğeri premium edition. Yardımın için teşekkür ederim abi.

Battlefield 4'te low ayar bile güzel.
Gün içerisinde girersem aradaki farkı gösteren ekran görüntüsü alır atarım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı