Battlefield 3'e girerken mavi ekran

Daha fazla  
Önceden battlefield 3 almıştım. Sorunsuz bir şekilde oynuyordum. Son günlerde battlefield 3 e girerken mavi ekran vermeye başladı. İnternette çözümlerine baktığımda driverlerini güncellemem gerektiğini gördüm. Tüm driverleri SlimDriver ile güncelledim fakat hiçbir yararı olmadı. Ne yapmalıyım?

Olay günlüklerinde:
Kod:
Bu bilgisayar bir hata denetiminde yeniden başlatıldı. Yapılan hata denetimi: 0x000000d1 (0xfffff8800feb5040, 0x000000000000000b, 0x0000000000000000, 0xfffff8800f0c82f6). Döküm şuraya kaydedildi: C:\Windows\MEMORY.DMP. Rapor Kimliği: 062514-20358-01.
Yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim. Ekran kartımı güncelleyince hiçbir sorun kalmadı.

Geçen günlerde yine bir konu açmıştım. Bat3'e girerken mavi ekran veriyor diye. Ekran kartımı güncelledikten sonra hiçbir sorun olmadan oynamaya devam ettim. Fakat ertesi gün tekrar mavi ekran almaya başladım. Ne yapmalıyım?

Minidump:

Minidump.rar — Yandex.Disk

Windows 8 de birçok sorun olduğunu duydum. Bir de verilerimi saklayıp nasıl geçebilirim?
Win8'de evet sorunlar mevcut, ancak benim dediğimi görmüyorsunuz heralde. Win8.1.1 diyorum. Bunda sorun yok ve yükseltme ile geçebilirsiniz. Yanlız yükseltmeye karşıyım. Sorunlar çıkartabiliyor. Yedek alıp sonra temiz kurulum ile geçmeniz sağlıklı olacaktır.

Win8'de evet sorunlar mevcut, ancak benim dediğimi görmüyorsunuz heralde. Win8.1.1 diyorum. Bunda sorun yok ve yükseltme ile geçebilirsiniz. Yanlız yükseltmeye karşıyım. Sorunlar çıkartabiliyor. Yedek alıp sonra temiz kurulum ile geçmeniz sağlıklı olacaktır.

Dediğim gibi şu an win 7 var. Win 8.1.1'i yükleyecebileceğim bir yer var mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı