Battlefield 3'te nasıl tabanca çekilir?

Bozrak

Hectopat
Dün Battlefield 3 indirdim. Oyunu oynadım, gayet güzeldi ama kısaydı, bugün bitti oyun :D . Oyunda bölüm bitince “Tabancanı çekmek, şarjör değiştirmekten daha hızlıdır.” gibi bir yazı çıkıyor. Oyunu oynadığımda bana nasıl tabancamı çekeceğimi, nasıl bomba atacağımı, nasıl bıçak kullanacağımı göstermedi. Soru: Tabanca nasıl çekilir?

Kolay modda oynadım bitirdim ve tabanca olan çatışmalar benim favorim 😁. 2'ye bastığımda hiçbir şey olmamıştı ama yine de bir deneyim teşekkürler.

Hayır tabanca çekmenin asıl amacı silahınızın mermisi bittiğinde çatışmaya hemen devam etmektir. Fakat siz yeni başladığınız için kötü oynarsınız ve tabanca kullanmak çok daha zor olur sizin için ondan kullanmamanızı öneririm.

Hayır tabanca çekmenin asıl amacı silahınızın mermisi bittiğinde çatışmaya hemen devam etmektir. Fakat siz yeni başladığınız için kötü oynarsınız ve tabanca kullanmak çok daha zor olur sizin için ondan kullanmamanızı öneririm.
Ölsemde sorun değil sadece tabancayla öldürmek zevkli oluyor. Call of Duty Modern Warfare 3 oynadım. Hemen hemen bu oyunla aynıydı. Olabildiğince tabanca kullanmaya çalılıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı