Udemy'de "Bu satın alma işlemini tamamlayamadık. Lütfen tekrar deneyin" hatası

YavasGitOglum

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
IT Assistant
Udemy'den kurs alacağım, "Bu satın alma işlemini tamamlayamadık. Lütfen tekrar deneyin" hatası alıyorum. 3 farklı kart ve 2 farklı tarayıcıdan denememe rağmen sorun devam ediyor. Sizce sorun nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    60,6 KB · Görüntüleme: 248
Udemy'den kurs alacağım, "Bu satın alma işlemini tamamlayamadık. Lütfen tekrar deneyin" hatası alıyorum. 3 farklı kart ve 2 farklı tarayıcıdan denememe rağmen sorun devam ediyor. Sizce sorun nedir?
3 farklı kart dediniz sanırım üçüde internet alışverişine açıktır herhalde, bunun dışında canlı desteğe bağlanarak çözüm bulabilirsiniz sonuçta sistemsel bir hata

Daha önce başıma gelmişti. Destekten yazdığımda sorun çözülmüştü. Sistemsel bir hata olarak satın almanıza bloke gelebiliyor bazen çok fazla da iade yaptıysanız özellikle. Yazın sorun çözülecektir

Kupon kod vs kullandığım hesapta başıma gelmişti. Desteğe mesaj gönderdiğim zaman düzelttiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı