Oyun Battlefield 4 5.59 TL

Genelde 2 3 saat içinde talep sonuçlanıyor. Bence iade red edilen arkadaşların Steam cüzdanı yerine kart seçmesi olabilir. Umarım bende de iade olur yine buraya yazarım duruma göre.

Sadece 1 arkadaş kabul oldu dedi ve büyük ihtimal ile iaden kabul olmayacak 3 kere Steam cüzdanına denedim ve red yedim iade edilmiyor arkadaşlar uğraşmayın boşa derim.

Sadece 1 arkadaş kabul oldu dedi ve büyük ihtimal ile iaden kabul olmayacak 3 kere Steam cüzdanına denedim ve red yedim iade edilmiyor arkadaşlar uğraşmayın boşa derim.

Hocam peki aldığımız oyunları iade edip sonra EA Play'ı iade etsek tekrar buga girer ve gene iade olmaz hissi var. Bu sefer iade olmazsa 2.kez BF1 alınabilir mi indirimli acaba.

Hocam peki aldığımız oyunları iade edip sonra EA Play'ı iade etsek tekrar buga girer ve gene iade olmaz hissi var. Bu sefer iade olmazsa 2.kez BF1 alınabilir mi indirimli acaba.

Eğer indirimle aldığınız oyunları iade edip sonrasında EA Play'i iade ederseniz kabul olur diye düşünüyorum. 111.JPG

Beyler çok abartıyonuz alt tarafı 40TL zaten ucuza alıyorsunuz her türlü 30TL için değer mi uraşmaya :)
Değer. Her zaman olan bir kampanya sanırım ve gerek yok boş yere 40tl vermeye. ilk alıma 8tl 'ye düşüyor çünkü.

Eğer indirimle aldığınız oyunları iade edip sonrasında EA Play'i iade ederseniz kabul olur diye düşünüyorum.Eki Görüntüle 1596487

2 hafta Vakit var Steam desteğe yazdım. İyi dönüş yaparsa buraya döneceğim.

Çünkü Steam'de 40TL cüzdan kodu alıp bir pazar ödemesi yapınca cüzdanda 100TL kalsa bile 40TL iade edilmiyor. Böylede olabilir.

Değer. Her zaman olan bir kampanya sanırım ve gerek yok boş yere 40tl vermeye. ilk alıma 8tl 'ye düşüyor çünkü.

2 hafta Vakit var Steam desteğe yazdım. İyi dönüş yaparsa buraya döneceğim.
O yüzden 30TL dedim zaten ben aldım aldığımı zaten ucuz 30TL için uraşmam orasi size kalmış.

Geri
Yukarı