Battlefield 2042 113 TL

Tüm oyunu bedava yapmaları durumunda yasal sıkıntılarla sözleşme olasılıkları var. Ancak portal modu ücretsiz olabilir. Ki bana kalırsa olmalı ve sunucu kiramalaya izin verilmeli.

Oyunun yakında bedava olacağı söyleniyor. Almanızı önermem.
Bunun ismi darboğaz değil, beceriksizliğin daniskası. Sırf geleceğe dönük olsun, ilerde 3060 Ti gibi bir kart bağlarım diye önden i7-8700 almıştım (ki çoğu senaryoda kaldırabilecek gücü olan bir işlemci biliyorum), o bile Steam'de haftasonu ücretsizken denediğimde 128 kişilik sunucularda 1060 6GB gibi kıytırık 5 senelik orta seviye bir kartla bile 1080p düşük ayarlarda bazı haritalarda %70-75 kullanımları gördü şaka gibi resmen, online oyunculukta özellikle de benchmark testi ve darboğaz 'kriter'i olarak asla ve asla örnek alınacak bir oyun değil, umarım free to play olur, dönüp BF1/BFV gibi değeri bilinmeyen diğer kaliteli seriler varken bedava olsa bile oynamam zaten bu çöpü.

Bu konuda Planetside 2 oyunundan ders alabilirler, dev bir haritada 1000-2000 oyuncu oluyor ona rağmen 5600x ile ben gölgeler, partiküller ve render mesafesini kısarak akıcı 150-200 FPS alabiliyorum.

2042 çıkmadan önce işlemci gereksinimlerinde patlama olacağını söylüyordum insanlar beni ciddiye almıyordu, oyuncu sayısı ikiye katlanınca bu sonuç şaşırtıcı değil fakat optimizasyon olarak DICE pek seçenek sunmuyor maalesef.

200 küsür ₺ ye aldım. Oyun tam bir bot cehennemi. Almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye etmiyorum. 64 kişilik girdiğim maplerin minimum 25-30 tanesi bot. SS paylaşmıştım bir konuda. Her oyun bot dolu. Leşler leşi bir oyun

Bedava olacak haberleri var ama ne kadar doğru bilmiyorum. Bence başka oyun alınmalı. Rainbow Six Extraction kuponla 95 TL filan oluyor. 2 arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Bedava oynayabiliyor arkadaşlarınız.

Oyun bugün çökme konusunda coştu. Buglarından zaten arınmıştı bir de eksikmiş gibi bu başladı. Garip olan son güncellemeden önce böyle bir şey yoktu. Gelen güncellemeyle yarım yamalak da olsa çalışan oyunun içine ettiler. Daha önce de yapıyordu ama günde 2-3 kez DirectX hatası vererek yapıyordu. Hiç bir sebep yokken maçın ortasında bir anda oyun donuyor ve hata vermeden kapanıyor. Bugün 10-15 defa oldu. Sorun benim PC'de mi diye düşündüm ama girdiğim bir maçta chatte geyiği döndü. Birisi chat'e "maçın ortasında oyun sizde de çöküyor mu?" Diye sordu altına bir sürü kişi "evet bende de çöküyor" yazdı. EA Bu oyunu adam etmeden 20 lira olsa bile almayın aldırtmayın abi iade etme imkanım olsa boykot amaçlı iade ederdim verdiğim paraya acıyorum. Ücretsiz olunca da boykot amaçlı oynamamanızı tavsiye ederim. Hızla ölen oyuna oyuncu çekme çabaları ucuz numaralar bunlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı