Oyun Battlefield 4 5.59 TL

the sims 3 indirim yemiş mi hocam? 1 senedir indirim bekliyorum o başbelası oyunda. bir de deadspace 1, 2 ve 3 ne kadara mâl oluyor? aydınlatırsanız çok mutlu olurum.

the sims 3 indirim yemiş mi hocam? 1 senedir indirim bekliyorum o başbelası oyunda. bir de deadspace 1, 2 ve 3 ne kadara mâl oluyor? aydınlatırsanız çok mutlu olurum.
1670506750103.png

Sadece %10 indirim görüyor EA Play ile birlikte.

EA Play iade ediliyor hala edilmiyor diyenler var arkadaşım yukarıda yazdım nasıl yapmanız gerektiğini resimde paylaştım iade alan bir tek ben değilim birkaç arkadaş daha aldı sadece benim yukarıda verdiğim şekilde yazarsanız iade alırsınız ayrıca bu 2.kez iade edişim bilginize kışın bir daha alacağım bir daha iade edeceğim.

EA Play iade ediliyor hala edilmiyor diyenler var arkadaşım yukarıda yazdım nasıl yapmanız gerektiğini resimde paylaştım iade alan bir tek ben değilim birkaç arkadaş daha aldı sadece benim yukarıda verdiğim şekilde yazarsanız iade alırsınız ayrıca bu 2.kez iade edişim bilginize kışın bir daha alacağım bir daha iade edeceğim.

İade edilmiyor hocam, dediklerinizi de yaptım 3 kere kabul edilmiyor.

Hocam senin iadenin kabul edilme sebebi muhtemelen hem EA Play'i hem oyunları tek seferde almış olman. Ben önce EA Play'i sonra oyunları aldım, diğer arkadaşlar gibi benim de iade talebim kabul edilmedi. Bundan kaynaklıdır diye düşünüyorum.

Tek bir soru soracağım. Ea play'i kart ile mi aldın yoksa steam cüzdanından mı?

Evet arkadaşlar söylüyorum iyi bakın. Aldığım oyunları iade ettim ve EA playda iade edildi. Bu sanırım sınırsız bir kampanya ve ben kış indirimlerinde indirime girerse alacağım.

1670513258898.png

İadesinin kabulu sadece bu yöntem.

Geri
Yukarı