Battlefield 4 AMD ile işbirliği

necro

Hectopat
Merhaba arkadaslar heryerde bunları duymaya basladım. Oyunun amd 7990 ile oynandıgı söylenmiş. EA gibi bi firma herzaman nvidia ile yanyanayken neden böyle bi değişiklik gitti ? 7970'ler BF4'de 680'lerden daha fazla iş mi yapıcak ? Bu konuları tartışırsak iyi olucagını düşünüyorum. Yanlış anlamayın bu forumda GTX 680 genelde tercih ediliyor. Yorumlarınız benim için çok önemli ..

Abi Demek istediğim GTX 680 gibi bi kartı cyrsis 3'de ne hale soktular. Ancak 7970 o oyunu GTX 680'e oranla çok çok iyi bir performans verdi. Demek istediğim bu abi. Heleki 680 alıpda bu durumlara inşallah BF4'de karşılaşmayız.

Evet doğru Battlefield 4 fragmanı PC üzerinden oynanmış ve AMD kart ile oynanmış ve AMD kartlarda daha iyi performans verecek. Ama bu demek değil Nvidia kartlar kötü performans verecek, oyun için GTX 680 de yeterli HD 7979 de.

Tahminim, Battlefield 4'ün single player kısmındaki haritaların Crysis 3 teki kadar büyük olmayacağı için Ekran kartlarını Crysis 3'e oranla biraz daha az yoracağını düşünüyorum. Büyük ihtimalle de böyle olacaktır.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı