Battlefield 4 ani fps düşüşleri

Teoman Topçu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar foruma buradaki arkadaşların bana yardımcı olabileceğini düşündüğüm için katıldım.
öncelikle sorun şu 1 ay öncesine kadar battlefield 4 oynarken sorun yaşamıyordum (ultra) ancak son 1 ay yeni gelen güncelleme ile birlikte ani fps düşüşleri yaşamaya başladım örn: 60 fps den bir anda 20 ye düşüyor format attım windows 8.1 kurdum ancak sorun hala aynı önerilerinizi almak isterim?

fx 8350/8Gb 2400 mhz ram/Sapphire hd 7850 oc 2gb/m5a99x r2.0 evo/750 watt 80+

Öncelikle oyununuz orjinal mi ? Ayriyetten ısı değerlerini söylerseniz diğer arkadaşlara cevap verebilmeleri için kolaylık sağlıyacaktır. Tahminim'ce ısınma nedeniyle oluşan bir sorun . Soğutma modelini de eklerseniz :) .
Kıdemli arkadaşlar yardımcı olucaklardır.

Aynı sorun bende yaşıyorum gtx 660 var ful ayarlarda oynuyordum fakat son 1-2 gündür fps 110 falan görmeye başladı ve oynanmaz hale geldi :(

Öncelile oyun kesinlikle orjinal,ısı değerleri ise en fazla 71 derece gördüm

açıkcası karta biraz overclock yapmaya çalıştım:
amd nin izin verdiği overclock :gpu clock:1050/memory clock:1450
ancak ben 1160/1450 kullanıyordum ve gayette stabildi ancak aç gözlülüğüm yüzünden 1160 ı 1200 e çektim tabi haliyle reset attı pc sonra default ayarlara döndürdüm : 920/1250
açıkcası yaptığım halttan da şüphelenmiyor değilim :D

??

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı