Battlefield 4 Benchmark Testleri

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 41
  • Görüntüleme 7B
Beyler render işine girilmeyecekse, 4770K'ya ne gerek. 4670K yada 8350 fazlasıyla yeter. Ben sırf anakart seçeneği az olduğu için Intel'e yönelmiştim. Bence herkes içi rahat şekilde 8320 yada 8350 alabilir. Bu arada R9 280X bariz şekilde iyi bir kart olmuş GTX 770'den. Bence GTX 770 modası geçti yeni pc kuracak olanlar R9 280X'e yönelsin. Güzel atak AMD'den, piyasa biraz kızışsın bize yarar bu :)
çok doğru söyledin bende o yuzden FX 8350 aliyorum iste bosuna o kadar parayi bayiliyolar işlemciye nede olsa ekran kartidir fpsi veren işlemci sadece matematiksel hesaplari vesaire yapar . İşlemci darbogaz yapmasa yeter aslinda ve FX 8350 gayet iyi bir kart

BF4 şuan Nvidia ekran kartlarıyla anlık donmalar yaşatıyor ve AMD'ye oranla düşük FPS veriyor. Oyuna gelecek güncelleme ve ekran kartı sürücü güncellemeleri ile FPS artacaktır.

Battlefield 4 FPS testleri yayınlandı. Açıkçası moralim bozuldu 4670k+GTX 770 alacaktım, 8350 onu geçmiş. R9 280X GTX 770'i hatta 780'i bile geçmiş. Ne alacağımı şaşırdım şu an.

Battlefield 4 fazla çekirdekden faydalanıyor gibi. Hızlı bellekler ile daha iyi olacağı söyleniyor. Fakat sistemi tek oyun (BF4) üzerine kurmayı düşünme hata yaparsın. Diğer taraftan nVIDIA G-Sync teknolojisi ile oyun deneyimini değiştirecek. Artı olarak nVIDIA'da shadow play var. Bunları hesaba katmak lazım.

Battlefield 4 fazla çekirdekden faydalanıyor gibi. Hızlı bellekler ile daha iyi olacağı söyleniyor. Fakat sistemi tek oyun (BF4) üzerine kurmayı düşünme hata yaparsın. Diğer taraftan nVIDIA G-Sync teknolojisi ile oyun deneyimini değiştirecek. Artı olarak nVIDIA'da shadow play var. Bunları hesaba katmak lazım.

Vazgeçtim zaten sistem toplamaktan. Teknolojinin sonu gelmiyor. 2014'dede DDR4 çıkacak. MSI Gaming serisinden bir Laptop almayı düşünüyorum. Üniversiteden sonra alacağım masaüstünü.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı