Battlefield 4 CD key

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BlackBurn81

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben Battlefield 4 indirdim fakat kurulumda CD key istiyor. Origin için değil de setup un kurulumu için lazım fakat kod bilmiyorum. Lütfen bilen arkadaşlar bir kod verebilirse sevinirim.

u4bxu.jpg

Forumda korsan paylaşım yapmak yasaktır. Oyununuz korsan olduğuna göre cevap alamadan, konu kilitlenecektir.

Bari CD key bulabiledeğim bir site yok mu?

- - - Güncellendi - - -

Bakın lütfen yardım edin. Benim PC Battlefield 4 ü kaldırırsa orijinalini alacağım fakat kaldıracağına emin değilim. GT 420 ekran kartım var. Eğer düşük ayarda olsa dahil kaldırırsa orijinalini alacağım. Lütfen bana bir kod verin. Oyun kaldırırsa orijinalini alacağım zaten.

İşte orası, burası değil. :)
Onu arama motoruna soracaksın.

Google'a yazıyorum hep Origin key veriyor ve indirmek istediğim yerlerde indirmiyor. :D Sinir oldum. :(

- - - Güncellendi - - -

Kod bulabileceğim bir yer varsa lütfen söyleyin.

Yaa crack dosyasının içine falan bak vardır orada yada indirdiğin yere bak. :)

Yok içinde hiç bir şey yok. :D Off. Çok istiyordum bu oyunu. :( :(

Bu aşağıdaki siteye gir burada hangi oyunları bilgisayarının çalıştırdığı hakkında fikir sahibi olabilirsin. Sitede gerekli yönergeleri izledikten sonra (nasıl yapılacağı konusunda site seni yönlendiriyor), donanımındaki eksikleri ve oyunları çalıştırıp çalıştırmayacağını görebilirsin. Serial key konusunda ise korsana karşı olduğumuzdan maalesef bu konuda yardımcı olamayız.

Can You RUN It | Can I run that game | Game system requirements

Korsan bende sevmiyorum ama mecburum. Çok güzel bir bilgisayarım yok. Bilgisayarım güzel olsa bende oyunları orijinal alcam fakat bilgisayarım sıkıntı. :D

- - - Güncellendi - - -

Kardeşim dediğin siteye girdim fakat tam anlamadım. Fail falan yazıyordu battlefield 4'ü seçince. Eğer kırmızı işaretlediğim yerse kaldırmcak sanırım.

u4gvz.jpg

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar kod bilen arkadaşlar lütfen paylaşsın çok istiyorum bu oyunu.

Sistemin bu oyuna yetmiyor arkadaşım. Fail yazmış. Hiç mi ingilizcen yok? En olmadı elinin altında internet var. Burada korsan paylaşım için dilenemezsin. Bunun için kusura bakma ama, hadi başka kapıya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı